2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

18 temmuzda taze transfer yapıldı maalesef sonuç negatif. Ağustos ayinda tekrar transfer yapılacak ama gün belli degil. Ümit inceboz hastası varmı hiç acaba ?

18 temmuzda taze transfer yapıldı maalesef sonuç negatif. Ağustos ayinda tekrar transfer yapılacak ama gün belli degil. Ümit inceboz hastası varmı hiç acaba ?
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Süpersiniz ne yaparsak yapalım olmayabilir ama asla ve asla mücadele etmeyi birakmamaliyiz. Ben buna inanıyorum. Siz çok güçlü bir kadinsiniz ve lütfen pes etmeyin yolunuzda ilerlemeye devam edin. Biz üzerimize düşeni yapmaya devam etmeliyiz. Zamanımız daralıyor maalesef. Gerisi nasip

Sabah ise gittim, geçen hafta raporlu idim çok özlemişler, kafamı kaldıramadım. Bi geldim hay masallah ortalık şenlenmiş
2 ağustos da 3. Embriyosu transfer ıldum bugün 3. Günüm sol kasığımda batma var normal midir belirtiler arasında mı
Normal, bazılarımızda görülen belirtiler arasında, ilaçlardan mı bilmiyoruz
Nasıl sizce varmi elim ayağım titriyo
Eki Görüntüle 3461416
Ay ay ayyyyyy bin masallah Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin Sen dayanamadın da yaptın ve pozitif mi gördün muhteşemsin
Amin inşallah darısı da bize
Amin kuzum, sen nasılsın? Temizlik falan gördüm yormadın ins kendini
Bende ankaradayim ve inan bu konuda kimse seni anlamıyor. Buradakiler birbiri ile empati yapıyor, gerçekten anlaşıldığımı hissediyorum
Diğer mesajı kopyalamamış ama G gulce34 bence de pozitif gibi. Sen sabah bi daha yap, çıkmaz ise de üzülmek yok, kan önemli olan, geç tutunma vb pek çok şey olabilir.
Ya ben Ocak ayının sonundan beri içmiyordum sigarayı. Sonra vozol içtim. Vozolu de temmuz ayının başından beri içmiyorum. Arada çok canım istiyorda kalkıp su içiyorum
20 yıl kadar içtim bu yola girme kararı ile ilaçla bıraktım. Hala rüyamda haftada 1-2 içtiğimi görüyorum ama yaklaşık 1 yıldır tedavi görüyorum ve sırf emeklerim için içmem modundayim. Ya sabır kızlar koskocaman mutluluklar için tutun kendinizi
Canım hiç öyle düşünme, kalitesi iyi dedikleri şekli düzgün ama genetik vb pek çok şeye bakmıyorlar. Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin
Bildiğin pozitif acaba bende yapsam çıkar mı ama tek embriyo bir de lekelenme vs yaşadın mı ? Bende hiç bir leke vs yok belirti de yok regl olacak gibiyim
Gaza geldin di mi sen de ben de gaza geldim ama tutacağım kendimi
Dogum gunu test zamanı oyuzden güzel bi sonuç alırsam ozmn vermek istiyom.gecen dogum gününde çok ağlamıştım.ins bu dogum gününe nasip olcak.
Allahım insallah, çok güzel haberler verirsin

Yarın adetimin 16. Günü büyüyen yumurtam yok rahim kalınlaşmam da yok.
Yarın ki duruma göre Emek hoca ile görüşmeyi düşünüyoruz canım bakalım
Nar suyu rahim kalinlasmasina çok iyi geliyor. Yürüyüş (postacı yürüyüşü) + doğal nar suyu (ben migrostan elite marka almıştım soğuk sıkım ) ve önceki iki transferine göre rahim kaljnligim çok daha iyiydi. Yumurta için ise kısa süreli bir çözüm bilmiyorum

Ben bugün transfer olmuştum ama evde ayağım terliğe takıldı düştüm birşey olur mu ya ağlamaktan kendimi yedim bilenler bir cevap yazabilir mi

Dondurulmusun yokmuydu.yumurta toplantıcan ozmn sen.e hangi ilaclari verdilerde yumurtalar büyümedi
Dondurulmuşum var ama estrofemle iki transfer de pozitif sonuç alınmadığı için doğal siklus yapalım bu sefer dediler, yumurta büyütüp çatlatıp sonrasında transfer yapılacaktı yani. Şuan letü kullanıyorum

Sanırım bende tutacağım

Teşekkür ederim bu sefer dondurulmuş embriyo ile yapılacak. Neden tutmadığını bilemiyorlar tekrar kan verdim temiz çıktı
Olabilir öyle şeyler benimde ilk sefer herşey yolunda pozitif beklerken tutmadı

Yok kız ben bekçilik yaptım görümce başında o yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…