2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Amin cumlemizinkileri inş.belkide 6.deneme yapmadan kendiliğinden olck.
Çok teşekkür ederim amin inş🙏
Benimde 3. Denemem bu transferim yaşım 34 ve ikinci negatifte Dr hic birşey bulamadı yumurta kalitesizliği dedi çok üzüldüm. Yas sürecim oldu. Toparlanmam gerekiyordu. Sonra takviyeleri araştırdım. Şubat ayindan bu yana takviye kullandım. Mart ayında tüp bebek diyetisyenine basladim. Beslenme de çok etkili bu konuda Ve 02.08.2024 de transferim oldu. Sonuç tamamen nasip ama bu sefer içim çok daha rahat. Yaşımız ilerlediği için daha emin adımlarla ilerlememiz farklı şeyler yapmamız gerekiyor. Umudumuz her zaman olmalı lütfen üzüntü yada yas süreci muhakkak olabiliyor ama dimdik yeniden ayağa kalkarak lütfen mücadelenize devam edin. 🙏 Geride kalan miniginiz annesine sımsıkı tutunsun inşallah 🤲💐
Merhabalar ben de Şubat ayından beri tedavideyim bu süreçte gerek beslenmeme gerek takviyelere çok dikkat ettim. Hatta meditasyonlar olumlamalar, terapiler bi çok şey yaptım çok güzel başladım doktoruma güvendim önceki tedavilerime göre farklı yol izledi içimiz rahattı hep olacak diye düşündük ama maalesef olmadı

Niye

Neden Iptal ediliyor ne dediler.emek hocaya da görünmek istiyorum desene.yada hemen özeline randevu al.
Sebebi nedir ? İnşallah böyle bir durum olmaz 🙏
Yarın adetimin 16. Günü büyüyen yumurtam yok rahim kalınlaşmam da yok.
Yarın ki duruma göre Emek hoca ile görüşmeyi düşünüyoruz canım bakalım

Yarın adetimin 16. Günü büyüyen yumurtam yok rahim kalınlaşmam da yok.
Yarın ki duruma göre Emek hoca ile görüşmeyi düşünüyoruz canım bakalım
Dondurulmusun yokmuydu.yumurta toplantıcan ozmn sen.e hangi ilaclari verdilerde yumurtalar büyümedi

X