2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben kendim yapamıyorum hergun taksı dolmusla hastaneye gıdıyorum. Saati fark eder mi bu iğnelerin dün aksam yaptırdım bugun sabah yaptırıcam
Aynı saatte olsa daha iyi olur aslında ama ozmn bundan sonras8 için sabahtan sabaha yaptir

Lütfen konuşma şeklimize dikkat edelim topicte kimse kimsenin kalbini kırmasın hepimiz uzun yorucu bir süreç içindeyiz hormonlar da tavan
ayyy yok yanlıs anlasıldım. Sert yazmaya calısmamıstım. Kalp kırdıysam sorry . Doktorlar onemlı ayrıntıları vermeyı atlayabılıyor. Bız bırbırımıze yardımcı olalım.

ayyy yok yanlıs anlasıldım. Sert yazmaya calısmamıstım. Kalp kırdıysam sorry . Doktorlar onemlı ayrıntıları vermeyı atlayabılıyor. Bız bırbırımıze yardımcı olalım.
Önemli değil bilerek olmamış olabilir tabiki ama okununca sert geliyor

Saat vermedi ki hatta farketmez dedi ama ben emin olamadım
Benim de doktorum bahcecide. Her seyi yarım yamalak soyluyor. Sorularıma cevap da alamıyorum. Delirtiler insanı. sizi kırdıysam cok ozur dılerım. Yatakta yatarken gelısıguzel yazdım. Sert gozukmus. saatler onemli ama doktor öyle dedigine göre cok da fark etmez. Siz yine de her gun benzer saatlerde yapmaya calısın.

Yok canım yazarken olur öyle şeyler mimik yok ses tonu yok sonuçta. Ben farkında değilim. Benim hastanemde her seye farketmez diyor o yüxden emin olamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…