2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Taksiyle hastaneye geldim abi tümseklerden çukurlardan yavaş git dememişim gibi zıplaya zıplaya getirdi eve gelip iğne yapan hemşireler yok mı kızlar

7’sindr kardeşimin düğünü var başka bir şehirde o zamana kadar sonucu öğrenir miyim acaba 7 gün olmuş olacak. Düğüne gidemiycem çok üzülüyorum

inşallah canım mutlaka yaz pozitif sonuçlar beni motive ediyor
Hepimizi motive edecek, dualarımız teste gidenlerle 🙏🙏
Günaydın canım herkese nasılsınız gününüz nasıl geciyor
Kahvaltiya misafirliğe geldim biraz prenses modunda takılayım istedim 😬 çok ilgi görünce insan şımarıyormuş, sürahiden su bile koydurmuyorlar çok güzel bi hismiş 😂
Ankara da acıbademm yok mu🥹🥹
Ankara Acıbadem tüp bebek konusunda çok ileri değil sanırım. Çevremde hiç duymadım 🤷‍♀️
Kubra boynukalın. Ama bahceci gercekten et pazarı su anda. Embriyolarımızı karıştırmazlar herhalde diye tribe bile girdik. 😂
😱 geçen genetik merkezde çalışan bir arkadaş ile sohbet ettik, gerçekten insan şoka uğruyor. Bu tüp bebek kanadı en les kanatlardan birisi. Çok çılgın paralar dönüyor ve tam korku cumhuriyeti kurulmuş. Allah hepimize yardım etsin, onları aracı kılıp tez vakitte yavrularımızı sağ Salim kucağımıza alalım hepimiz kurtulalım.

Ben kendim yapamıyorum hergun taksı dolmusla hastaneye gıdıyorum. Saati fark eder mi bu iğnelerin dün aksam yaptırdım bugun sabah yaptırıcam
Hormon ilacı yoksa yaptıracağın iğnelerin içinde saat fark etmez. Hormonlar ilk gün nasıl yaptıysan diğer günlerde aynı saatte olmak zorunda. Ama kan sulandırıcı vs saatlerde oynama olabilir. Ama ben senin yerinde olsam yine de aynı saatlerde yaptırırım iğnelerimi

7’sindr kardeşimin düğünü var başka bir şehirde o zamana kadar sonucu öğrenir miyim acaba 7 gün olmuş olacak. Düğüne gidemiycem çok üzülüyorum
Ben 7 günde betam 30 du öğrenmiştim 12 gün 142 idi değer benim düşük başlamıştı betam ama belli oluyor yani

Benim tüm kasık bel ağrısı bitti belirtiler gitti sadece göğüslerim şiş hala. Sanırım Çatlayacagım test günüme kadar

X