2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım dayan,ben kendimi söyle durduruyorum “şuanki test tam doğru olmayacak ve çizgi görmemen durumunda direk down olacaksın, oysaki kan testi + olacak ve yaşadığın stres seni yiyip bitirecek. bekle kan testini :) “
Sana da aynısını öneririm 😃
İdrar testi yapsak zaten bence çıkmaz 🤣🤣

Ya ben biraz rahatım olacağı varsa her türlü tutuyor tutmayacağı varsa ful yatsamda tutmayabilir. Benim de belirtim yok göğüslerim büyüdü sadece bir de ara ara bel ve kasıklarımın ortası sızlıyor yatınca daha çok hissediyorum sızlamaları
Bende böyle düşünmüyorum eğer öyle olsa doktorlar ilk 3 gün dikkat edin demez bide bizim ki doğal bi gebelik değil doğal gebelik ile karşılaştırmak bana göre normal gelmiyor daha dikkatli olmakta fayda var bence 🥰 nasip işi bunlar ama biraz da dikkatli olmaktan zarar gelmez

Bende böyle düşünmüyorum eğer öyle olsa doktorlar ilk 3 gün dikkat edin demez bide bizim ki doğal bi gebelik değil doğal gebelik ile karşılaştırmak bana göre normal gelmiyor daha dikkatli olmakta fayda var bence 🥰 nasip işi bunlar ama biraz da dikkatli olmaktan zarar gelmez
Evet tabi benimde doktorum 2 gün istirahat dedi ama sonra rutine dönebilirsin dedi ilk iki gün bende dinlendim :) itme çekme spor yapmak vs hala yasak ama arabayla geziyorum işe gidiyorum kısa 5 dakikalık mesafeleri yürüyorum eve de kapatmadım kendimi :)

Benimde ilk denemem olmazsa üzülmüycem diye şartladım kendimi hiç belirti yok yarın 3. Gün olacak
Bende öyle söz verdim kendime bende de yerleşme kanaması vs yok sadece kasık bel sızlaması oda ilaçtan mı bilmiyorum sabah akşam estrofem ve progestan fitil kullanıyorum. Bir de 3 günde bir düşük iğnesi

Bir de bişey soracağım vücuduma değen ateşin mi var vücut ısın çok yüksek diyor ilaçlardan olabilir mi siz de de öyle mi

Merhaba kendinize bir ilaç çizelgesi hazırlayabilirsiniz. Ben bu şekilde çok rahatım. iğneler ve progestan için de alarmlar kurdum saatini kacirmadan kullanıyorum. 😊
Çok güzel bir öneri bunu deneyeceğim çok teşekkürler 🙏
Ben cok sıkılıyorum beklerken havada sıcak dışarıda çıkamıyorum hep yatmaktan bunaldım valla

Bende kaç gündür evde yat kalk artık sıkıldım en azından eşimle markete gideyim diyorum ama biyandanda korkuyom.
Kızlar daha evvel iki yumurtası tutunan biri olarak söylüyorum, transferden 5 gün sonra uçağa bindim, yurt dışında 10 bin adım da attım. Tutunma konusunda Dr normal hayatına dön derken cidden boşa söylemiyor, 4. Günden sonra rahme ne kadar kan giderse o kadar bebisler beslenecek, öyle düşünün. Dr bana maraton koşma ama dinlene dinlene bolca yürüyüş iyi demişti. İkisinin tutmasına o bile şaşırmıştı.
Yani bence sakıncası olmaz benim eşim bayıldıktan sonra üzerime titriyor
Eşini tebrik ediyorum, sen de kendini yorma, baya yıprandın transfer ve sonrasında.
Kiz sen benim eşimi görseydin bu sabah kahvaltı ettim ilaçlarımı içtim yarım saat geçemedi kustum aradan bi yarım saat daha ge ti bida kustum benden çok endiselendi hadi hastaneye gidiyoz demeye başladı dedim okdar ilacı sen iç senin mide sağlam kalck sanki😅😅🤣🤣
Kıyamam ya, o ilacı bilmiyorum 🤷‍♀️ çok geçmiş olsun canım ins toparlarsın tez zamanda.
Valla ben daha hiç çıkmadım marketlerde yakın zaten kefir kuriyemis falan aldiriim hem eşime hem azcık hava alırım diyom bnde
Bugün avm gezip eşime dogumgunu hediyesi aldım. Çok kasmadan, hafif tempo yürüyüş 😬
Maşallah size ya iğne için dolmuşa binip gitmeye korkuyorum 😃
Doktorumun bana söylediği ‘zıplama ile bebek düşse idi kürtaj diye kavram kalmazdi’
Ya ben biraz rahatım olacağı varsa her türlü tutuyor tutmayacağı varsa ful yatsamda tutmayabilir. Benim de belirtim yok göğüslerim büyüdü sadece bir de ara ara bel ve kasıklarımın ortası sızlıyor yatınca daha çok hissediyorum sızlamaları
Sana katılıyorum canım ✌️ tutacağı varsa her türlü tutuyor. Herkesin belirtileri farklı olabiliyor. Gogus buyumesi geçen sefer olmuştu bende. Bu sefer orda tik yok 😬

Bugün avm gezip eşime dogumgunu hediyesi aldım. Çok kasmadan, hafif tempo yürüyüş 😬
Benimde eşimin dogum gunu tam test
İnsallah çok güzel bir hediye vermeyi nasip etsin Allah’ım ömür boyu unutamayacağı hatırlayıp hatırlayıp mutlu olacağı güzel haberlerle 🙏 ikinci test gününde esiminki de 😃
Rabbim hakkımızda en hayırlısını versin.

X