2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Geçen seneki transferimde de ben dayanamayıp 7.gunde yaptırmıştım.ama bu sefer son güne kadar beklicem.sen de dayanmalisin canım heyecan bizi diri tutar😃
Evet ya bende 7.günde yapmıştım sonra 12.gün gelmedi …
Bu sefer evde test yapmicam kan vercem direk şimdi bile 3 gün geçti nasıl geçti anlamadım

Evet ya bende 7.günde yapmıştım sonra 12.gün gelmedi …
Bu sefer evde test yapmicam kan vercem direk şimdi bile 3 gün geçti nasıl geçti anlamadım
Ben 7.gunde kanda verdim evde testte yaptiydim.ama bu sefer günü gelince kan vercem sonuç olumlu olursa evde bi test yapicamki yqnimda dursun😇

Kizlar selam 22 agustosta transfer dedi doktorum ama cok korkuyorum daha once dogal yolla 3-4 kere kimyasal gecirdim kromozom testimiz temiz pcosluyum ve cikolata kistim var 17mm. Doktor dollenme orani dusuk dedi. 31 yumurta toplanmisti 23 olgun cikti 13 dollendi 3 embriyo 5.gun dondurduk. 2 tanesine pgt yaptirdik ama 3.sune korkudan yaptirmadim ne olur ne olmaz diye. Acaba ilkten tutar mi
Belki de bağışıklık sisteminiz kabul etmiyordur bebeği doktoruna bi sorun bu konuyu inşallah bu sefer hayırlısı ile sonuçlanır 🙏🏻

Ben cok sıkılıyorum beklerken havada sıcak dışarıda çıkamıyorum hep yatmaktan bunaldım valla
Hep yatma arada bi dolan balkona çık meyve tabağı hazırla meyve tüket kuruyemiş tüket meyve suyu ayran iç ben ara ara kalkıyorum çoğunluk yatıyorum ama hareketsiz de kalmıyorum sabah eşim evi çektirdi bende toz aldım mesela eğilmeden yastıkları çırptım falan

Hep yatma arada bi dolan balkona çık meyve tabağı hazırla meyve tüket kuruyemiş tüket meyve suyu ayran iç ben ara ara kalkıyorum çoğunluk yatıyorum ama hareketsiz de kalmıyorum sabah eşim evi çektirdi bende toz aldım mesela eğilmeden yastıkları çırptım falan
Bende kaç gündür evde yat kalk artık sıkıldım en azından eşimle markete gideyim diyorum ama biyandanda korkuyom.

Yani bence sakıncası olmaz benim eşim bayıldıktan sonra üzerime titriyor
Kiz sen benim eşimi görseydin bu sabah kahvaltı ettim ilaçlarımı içtim yarım saat geçemedi kustum aradan bi yarım saat daha ge ti bida kustum benden çok endiselendi hadi hastaneye gidiyoz demeye başladı dedim okdar ilacı sen iç senin mide sağlam kalck sanki😅😅🤣🤣

İşte bi sürü şey yaşamışsınız doktorlar niye bağışıklığa bakmıyo anlamıyorum. O yüzden kendi bilgimle gidiyorum doktorun yanına bağışıklık baskılayıcı isticem prednol dekort tarzı.. kilo da alsam valla kilosunda değilim hayırlısı ile sağlıklı bir bebeğim olsun inşallah 🤲🏻
Ben onları kullandık
İşte bi sürü şey yaşamışsınız doktorlar niye bağışıklığa bakmıyo anlamıyorum. O yüzden kendi bilgimle gidiyorum doktorun yanına bağışıklık baskılayıcı isticem prednol dekort tarzı.. kilo da alsam valla kilosunda değilim hayırlısı ile sağlıklı bir bebeğim olsun inşallah 🤲🏻
Aynen doktor ne dediyse onu yaptık canım napalim bizde ben kullandım onların hepsini vala kilo aldım malesef geçen sene ikizlerimi hamileydim 61 kiloyla doğum yaptım sezeryen baya zor oldu benim tabi kucağıma alamadım ama nasip işte bu sene 63 kiloyum hep ilaç iğne bunlardan dolayı doğumdan sonra 1 senedie kilo veremedim vala dediğin gibi hiç sorun değil kilo yeterki nasip etsin rabbim bize inşallah 🤲🙏💙♥️

Kiz sen benim eşimi görseydin bu sabah kahvaltı ettim ilaçlarımı içtim yarım saat geçemedi kustum aradan bi yarım saat daha ge ti bida kustum benden çok endiselendi hadi hastaneye gidiyoz demeye başladı dedim okdar ilacı sen iç senin mide sağlam kalck sanki😅😅🤣🤣
Ay yoksaaa🥰

Ben hep dolaşıyorum 🤣🤣 yoksa vakit geçmiyor arabayla gidiyorum sağa sola çok yürümüyorum otura otura geziyorum 🤣🤣
Valla ben daha hiç çıkmadım marketlerde yakın zaten kefir kuriyemis falan aldiriim hem eşime hem azcık hava alırım diyom bnde

X