2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Belki de bağışıklık sisteminiz kabul etmiyordur bebeği doktoruna bi sorun bu konuyu inşallah bu sefer hayırlısı ile sonuçlanır 🙏🏻
Aslinda kan sayimimda gozukuyor bagisiklik sistemim pek iyi degildir benim hemen hasta olurum zaten doktorum da nk24 hucre paneline inanmiyor o yuzden yaptirmadi ama ben nedense rahimden supheleniyorum yani hsg temiz ama baska ne olabilir acaba, insallah hepimizin hakkinda hayirlisi ne ise o olsun 🌸

Aslinda kan sayimimda gozukuyor bagisiklik sistemim pek iyi degildir benim hemen hasta olurum zaten doktorum da nk24 hucre paneline inanmiyor o yuzden yaptirmadi ama ben nedense rahimden supheleniyorum yani hsg temiz ama baska ne olabilir acaba, insallah hepimizin hakkinda hayirlisi ne ise o olsun 🌸
Biz hissediyoruz ben buna inanıyorum neyden şüpheleniyorsak o çıkıyo genelde. Diyorum ya kendi doktorumuz kendimiz olmalıyız bazen. Bi doktorun sizin için önemli olan bi şeyi gözardı etmesi ne kadar mantıksız.

Biz hissediyoruz ben buna inanıyorum neyden şüpheleniyorsak o çıkıyo genelde. Diyorum ya kendi doktorumuz kendimiz olmalıyız bazen. Bi doktorun sizin için önemli olan bi şeyi gözardı etmesi ne kadar mantıksız.
Ya yemin ederim her seyi hissediyorum 2 senedir doktorlara bir turlu anlatamadim kendimi isin tup bebeke gidecegini en bastan biliyordum ama kimse dinlemedi biliyor musunuz pcos oldugumu bile 5.doktor soyledi cikolata kistimi en son tup bebek doktoru gordu

Gunaydın kızlar dayanamadım sabah kalktım test yaptım clear blue ile negatif transferin daha 4.günü erken tabi biliyorum🙈

Ya yemin ederim her seyi hissediyorum 2 senedir doktorlara bir turlu anlatamadim kendimi isin tup bebeke gidecegini en bastan biliyordum ama kimse dinlemedi biliyor musunuz pcos oldugumu bile 5.doktor soyledi cikolata kistimi en son tup bebek doktoru gordu
Bende 2 yıldır uğraşıyorum sonradan çıktı pko olduğum.. bi şey var yani belli.. şu anki gittiğim tüp bebek doktoru bile yaşımın genç olmasından dolayı yok kilo ver yok yumurta büyütme demeyelim yok çatlatma deneyelim yok aşılama deneyelim dedi. Bende dedim ki benim her ay yumurtam büyüyüp çatlıyo belki de olgunlaşmadan çatlıyo belki de kalitesiz ben sonuçta içimde ne oluyo bilmiyorum dedim. Bu yüzden tüp bebek istiyorum dedim. İlk sıcak bakmasada 19 yumurtadan 12 si döllenip 5. Güne sadece 4 tane 4AA embriyom gidince iyi ki erken başlamışız beklememişiz demekki kalitede bi şey varmış dedi. Eee bende bundan şüpheleniyordum zaten, olmuyorsa bi sebebi vardır, doğru bir karar verdiğimi o an bi kez daha anladım. İyi ki yaşım genç diye beklememişim 🙏🏻

Gunaydın kızlar dayanamadım sabah kalktım test yaptım clear blue ile negatif transferin daha 4.günü erken tabi biliyorum🙈
Ay kızlar ben ovulasyon testi ile yapmışım hamilelik testini hani onda gülen yüz çıkıyor ya çıkmadı içini açınca silik ikinci çizgi var ama sayılmaz tabi. Neyse ki gebelik testim yok hergün ovulasyon testi yaparım😊

X