2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Valla ben daha hiç çıkmadım marketlerde yakın zaten kefir kuriyemis falan aldiriim hem eşime hem azcık hava alırım diyom bnde
Ben evde duramadım valla ilk iki gün sadece sonra iş başı yaptım şimdide kendime Bende semizotu yogurtlaması yaptım. Ağır kaldırma ve ev işi hariç her şeyi yapıyom ben bir de ağzım hiç boş durmuyor sanırım stresten 🤣🤣

Ben evde duramadım valla ilk iki gün sadece sonra iş başı yaptım şimdide kendime Bende semizotu yogurtlaması yaptım. Ağır kaldırma ve ev işi hariç her şeyi yapıyom ben bir de ağzım hiç boş durmuyor sanırım stresten 🤣🤣
Stres yokkkkkk.hatta transfer olduğunu bile unut.valla bnde bol bol su iciyom ama smd yüklü bi market yaptirayim esime😀😀😀

Çok iyi Maşallah 🧿 200-250 folükül den hesaplarsak baya yumurta çıkacak 🥰 inşallah dolu dolu kaliteli yumurtalar çıkarm

Çok iyi Maşallah 🧿 200-250 folükül den hesaplarsak baya yumurta çıkacak 🥰 inşallah dolu dolu kaliteli yumurtalar çıkar
İnşallah ya , maşallah diyim bende 🧿 kaliteli olur🥰 sağlıklı olur da hepimiz kavuşuruz ya

Maşallah size ya iğne için dolmuşa binip gitmeye korkuyorum 😃
Ya ben biraz rahatım olacağı varsa her türlü tutuyor tutmayacağı varsa ful yatsamda tutmayabilir. Benim de belirtim yok göğüslerim büyüdü sadece bir de ara ara bel ve kasıklarımın ortası sızlıyor yatınca daha çok hissediyorum sızlamaları

K kokkosh sema_41 sema_41 @begood test tarihlerimiz aynıııı ben dayanamıyorum kızlar 😁😁
Canım dayan,ben kendimi söyle durduruyorum “şuanki test tam doğru olmayacak ve çizgi görmemen durumunda direk down olacaksın, oysaki kan testi + olacak ve yaşadığın stres seni yiyip bitirecek. bekle kan testini :) “
Sana da aynısını öneririm 😃

X