2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Arkadaşlar bugün 3. Gün 12 embriyo varmış ama şuan 9u gelişim gösteriyormuş sizce iyi midir

Hadi ya çok geçmiş olsun canım benimde düşüğüm oldu tutmayanlar oldu boş gebelik de oldu ama öyle bir test yapılmadı hiç sen mi istedim yokda doktorun mu baktı
İşte bi sürü şey yaşamışsınız doktorlar niye bağışıklığa bakmıyo anlamıyorum. O yüzden kendi bilgimle gidiyorum doktorun yanına bağışıklık baskılayıcı isticem prednol dekort tarzı.. kilo da alsam valla kilosunda değilim hayırlısı ile sağlıklı bir bebeğim olsun inşallah 🤲🏻

Yasim 25
Embriyo kaliteme doktor cok iyi dedi ama sklasini bilmiyorum pgt ye gittiler
Transfer tarihi 22 agustos
Test tarihi 4 eylul
Embriyo bilgisi derken kaçıncı gün embriyosu kaç adet transfer olacak o şekilde 🤗 onu da söylerseniz listeye yazıcam

Bende kocaelinde oturuyorum.3.transferim oldu bu.hepsini aynı doktor yaptı ve çok memnunum ben.umuttepe araştırma hastanesi.bi burayida dene istersen
Merhaba bende Umuttepe de tedavi görüyorum ama pek memnun değilim bu 3. Transferim olucak .
Hangi hoca ile ilerliyorsunuz

Merhaba benim 17 yumurta toplandı. 12si döllendi.1. Gün 8 2. Gün yine 8di 5. Güne sadece 3 embriyo kalmıştı.
Merhaba 🌸 benimde 19 toplandı 12 si döllendi 5. Güne 4AA kalite 4 embriyom kaldı ve donduruldu Eylül ün ortasına transfer olacağım inşallah 🤲🏻🥹 sayı bana biraz az geldi ama eşim ve doktorum güzel çok iyi diyorlar en azından kaliteleri güzel diye beni motive ediyorlar

Merhaba 🌸 benimde 19 toplandı 12 si döllendi 5. Güne 4AA kalite 4 embriyom kaldı ve donduruldu Eylül ün ortasına transfer olacağım inşallah 🤲🏻🥹 sayı bana biraz az geldi ama eşim ve doktorum güzel çok iyi diyorlar en azından kaliteleri güzel diye beni motive ediyorlar
Gayet iyi canım kaliteli embriyolarin inşallah güzel sonuçlar alırız 🤍

X