2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yok ya stres değil olanı söylüyorum ben zaten doktor arayışına girdim devlette tedavi gördüm rapor çıkmıştı ama devam etmem artık eşim de istemiyor özele gidicez

Başka bi doktor girdi kanama oldu işlemde eve geldiğim de akşama kadar az az devam etti . Canım çok acıdı 🤕 5 dk sedyede yattım sonra sandalyeye alıp odaya götürdüler 30 dk orda yattım bu kadar
Bende kocaelinde oturuyorum.3.transferim oldu bu.hepsini aynı doktor yaptı ve çok memnunum ben.umuttepe araştırma hastanesi.bi burayida dene istersen

Doktorunla görüşebildiniz mi? Hakkınızda hayırlısı olsun ınsallah daha vaktı gelmedi bellı ki. Dilerim kolay yoldan pozıtıf sonuçları alırsınız 🙏
Teşekkür ederim tedavi olduğum hastenede yaptırmadım eve yakın yerde yaptırdım sonucu attım hemşireye 5. Ve son denememdi. Allah bu yolda emek edenlerin yanında olsun🙏

Bende ilk gün bel agrısı oldu .sonrakı günler dr adet olacakmış gıbı rahım ağrısı hala devam ediyor. Ama çok ilaç kullanıyorum onlarında etkısı olabilir başka şeylerınde
Bnde hiç belirti yok.arada bi bel ağrısı oda yatinca geciyo onu saymıyorum bile.bakalim test gününde gorucez😅

İnsallah sağ Salim kucağımıza alırız 😃 evde dinleniyorum. İşten pazartesiye kadar izin almıştım.
Kasıklarda ağrı var, regl olmuşum ya da olacağım gibi ağrılar var ara ara giriyor. Onun dışında bir belirti yok. Fazlaca ilaç kullanmanın getirdiği su ilacı almış mıydım tedirginliği dışında şükür iyi geçiyor. Sizin nasıl geçiyor?
Merhaba kendinize bir ilaç çizelgesi hazırlayabilirsiniz. Ben bu şekilde çok rahatım. iğneler ve progestan için de alarmlar kurdum saatini kacirmadan kullanıyorum. 😊

Ben de dun gece hic uyuyamadim, surekli hayatimdaki kotu seyleri dusunup gecemi kendime zehir ettim, sonra stres yaptigim icin hic tutunamayacak tribine girip iyice strese girdim. Kendi kendime iskence ettim yani tum gece salak gibi. Acaba stres bu tutunma olayini ne kadar etkiliyor 🙈

Ben de dun gece hic uyuyamadim, surekli hayatimdaki kotu seyleri dusunup gecemi kendime zehir ettim, sonra stres yaptigim icin hic tutunamayacak tribine girip iyice strese girdim. Kendi kendime iskence ettim yani tum gece salak gibi. Acaba stres bu tutunma olayini ne kadar etkiliyor 🙈
Kafanı dağıt 😔 oyun falan oyna yürüyüşe çık alışveriş yap kafanı meşgul et

Çok etkiliyor rahim stresten direk etkileniyor 🥹 düşünmemeye çalış

X