2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Günaydın kızlar. Ya ben çok fena üşütmüşüm. Boğazım başım çok ağrıyo öksürdükçe beynim patlayacak gibi oluyo. Burnum da tıkanıyor. Hamileyiz ya bu durumda ne yapılabilir?
gunaydın cok gecmiş olsun inşallah tez zamanda toparlanırsın bende gecen. haftalarda grip oldum her yerim kırılıyordu doktor parol içebilirsin dedi ayrıca zencefil ıhlamur çayları iç dedi.. ateş tehlikeli ateşin cıkarsa mutlaka gel ateşini düşürelim dedi..

Ay evet hissetmeye başlasak belki daha kolay olacak Benim eşim aşırı rahat hiçbir olumsuz dusuncesi yok endişesi yok bana da sürekli negatifi çekiyorsun diye kızıyor. Erkekler bebeği kucağına aldığında baba olduğunu anlıyorlar ama ne yazik ki biz daha bebeğimiz bir hücre iken anneyiz elimizde değil endiselenmemek

Günaydın kızlar. Ya ben çok fena üşütmüşüm. Boğazım başım çok ağrıyo öksürdükçe beynim patlayacak gibi oluyo. Burnum da tıkanıyor. Hamileyiz ya bu durumda ne yapılabilir?
Sıcak suya bal ve limon koyabilirsin..günde bir kupa ıhlamur içebilirsin rahatlatır canım..çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…