2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben 9+2 deyim canım demek hala risk var. Diğer bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Allah ona uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin.

Doktoruma sordum canım herhangi bir zararı olmaz dedi sadece suyu az içiyor olabilirsin dedi gerçekten o hafta az içmiştim. Şimdi tekrar arttırdım gerinmelerim azaldı sende biraz suyu arttırabilirsin.

Ayy çok zor işimiz Allah yardımcımız olsun canım,benim şöyle de bir sorunum var ilaç da içemiyorum ilaç görünce kusmaya başlıyorum eşim lokmalarimin arasına saklayıp zorla iciriyor,bebegim olduğu için Allah'ıma sonsuz şükürler ediyorum ama bir yandan da zorlastirma kolaylastir diyorum çünkü kendimden geçtim artik

Sanırım ikizler 9 ay boyunca riskli
Bu korkutuyor işte beni biraz Sonra Rabbim ömür verdiyse bir şekilde doğacaklar diyorum tevekkül edip sakinleştiriyorum kendimi.. 9 ay beklemekten başka çaremiz yok galiba
Haftaya çarşamba günü kontrolüm var eğer unutmazsam bunu sorayım doktoruma.
Valla çok iyi olur biraz kafamız rahatlar belki, çok teşekkür ederim.

Meraba kizlarr 3 gun embriyosu transfer oldum bugun 6 gunum belirti fln yok 6 kere asilama olmustum o zamanlardada boyle belirtim yoktu cok korkuyorum isallah bebegim benimledirrr

Sen doğal siklus mu oldun canım nasıl ilaç içemiyorsun

Beni de , resmen kontrole gitmek istemiyorum. Hep içimde bir endişe. Biliyorum sağlıklılarsa benimle kalır yola devam ederler. Ama işte yine de içim hep buruk

Aynısını bana da söyledi inşallah canım darısı başıma acaba diğeri yok olurken semptomları ne oluyor doktora sormayı unuttum

Ben 9+2 deyim canım demek hala risk var. Diğer bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Allah ona uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin.
Bugün çalıştığım yerde bunu anladım. Tekil bebek 6 aylık karnında kalbi durmuş bi arkadaşın. Risk tekil çoğul farketmiyor hepsinde var canım. İçimizi ferah tutmalıyız nasibinde varsa olur zaten her türlü

Beni de , resmen kontrole gitmek istemiyorum. Hep içimde bir endişe. Biliyorum sağlıklılarsa benimle kalır yola devam ederler. Ama işte yine de içim hep buruk
Hepimiz aynı hisleri paylaşıyormuşuz.. Ultrasona giderken kalbim ağzımda giriyorum resmen ekranda iyi olduklarını görünce bi çok şükür diyorum. Yaklaşık bir gün kadar götürüyor beni sonra tekrar bir endişe kaplıyor bir sonraki ultrasona kadar

Beni tarif etmişsin sanki 1 gün götürüyor beni de sonra hoop yine aynı duygular

Eve ultrason cihazı alma fikri, çık aklımdan

Beni tarif etmişsin sanki 1 gün götürüyor beni de sonra hoop yine aynı duygular

Bizim iş yerinde revir var aslında bir tane doktoru da kafaya aldım arada gittiğimde hadi gel bakalım diyor zarar verir diye gidemiyorum çok ama bu haftalardan sonra gidebilirim gibi çok zararı olur mu ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…