2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Valla hoşuma giden herseyi izliyom.oncelik hint filmleri sonra hersey.gecen gün avatar diye bi dizi var onu izledik bak oda çok güzel.
O zaman The Empress Ki den başla çok duygusal ve zihin yorucu dikkatini vermezsen anlamıyorsun 😃 Oh My Venüs , Crash Landing On You, Hometown cha cha cha , Descendansts of the sun

Kesintisiz devamlı adet sancısı gibi sancım var normal mi?
Benimde var ama her an değil. Hemşireme sordum ilaç kullandığın için adet olamazsın zaten dedi normal dedi. Öneriler diye bir kâğıt vermıslerdi .orada transfer sonrası özellikle ilk gün bel ağrısı olur yazıyordu aynen öyle oldu .2.gunden beri de adet olacakmış gibi rahım ağrısı var

Transferin kaçıncı günü ? Bazılarında okuyorum hamilelik belirtisi oluyormus adet olacakmıs gıbı agrılar
Boyle seylere takilmayin ilk transferimde kasiklarimda agri oluyordu goguslerim sismisti sonuc negatif oldu. 2. Transferimde hic bir belirtim yoktu pozitif oldu... o agrilar tutunma belirtiside olabilir hormon ilaclarinin yan etkiside... cok belirti aramayin. Anin tadini cikarin...

Boyle seylere takilmayin ilk transferimde kasiklarimda agri oluyordu goguslerim sismisti sonuc negatif oldu. 2. Transferimde hic bir belirtim yoktu pozitif oldu... o agrilar tutunma belirtiside olabilir hormon ilaclarinin yan etkiside... cok belirti aramayin. Anin tadini cikarin...
Ayyy bu mesaj bana umut olduuuu🥰🥰
sema_41 sema_41 baaakkk belirtisiz pozitif 🥹🤰🏻

Bilmiyorum stres kaynaklı mı artık .
Transferde iyi geçmedi zaten ondan pek beklentim yok 🥹
Bak yaaaaa başladı stres gene yapma diyorum ali rıza bey yapma ağzımızın tadı bozulmasın 😅 şaka bi yana sakın ümitsizliğe dusme.dizilere devam

Bak yaaaaa başladı stres gene yapma diyorum ali rıza bey yapma ağzımızın tadı bozulmasın 😅 şaka bi yana sakın ümitsizliğe dusme.dizilere devam
Yok ya stres değil olanı söylüyorum ben zaten doktor arayışına girdim devlette tedavi gördüm rapor çıkmıştı ama devam etmem artık eşim de istemiyor özele gidicez
Transferde neolduki
Başka bi doktor girdi kanama oldu işlemde eve geldiğim de akşama kadar az az devam etti . Canım çok acıdı 🤕 5 dk sedyede yattım sonra sandalyeye alıp odaya götürdüler 30 dk orda yattım bu kadar

X