2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bazı kadınların bağışıklık sistemi bebeği atıyor yabancı cisim olarak gördüğü için, transfer sonrası doktorunuz bağışıklığı baskılamak için prednol dekort tarzı ilaçlar vermedi mi? Eğer bu transferde de vermezse kendiniz isteyin o bile sebep olmuş olabilir her şey yolunda iken.. süreciniz hayırlı olsun 🌸🙏🏻
Vermedi banada. Biz soyleyince cok iyi biliyosun diye tersleyen bi doktor zaten bi kere gordum. Kendi kendime alip icsem mi acaba

Tabiki hepimizin bünyesi farklı demekki sizin vücudunuz bebeği yabancı görmüyor benimki görür diye düşünüyorum savunma sistemim güçlü tamam bu güzel bi şey ama bebeği de atmazsın yani vücuttan ☹️
Benim vücudum aşırı stresli oluyor bu süreçte ekstra kortizon girmesin diye yapmadılar bence

Vermedi banada. Biz soyleyince cok iyi biliyosun diye tersleyen bi doktor zaten bi kere gordum. Kendi kendime alip icsem mi acaba
Yok öyle yapma. Çünkü onların kaç gün kullanılacağını dozunu doktor söylüyor öyle kafaya göre kullanılacak bi ilaç değil canım. Hiç sevmediğim de şöyle doktorlar zaten yeterince stresliyiz bi de böylelerini çekiyoruz doktor olmuşta insan halinden anlamıyo. Sırf bu yüzden çok doktor gezdim şükür bu sürecimdeki doktorumdan memnunum. Ben valla tüp bebek sürecinde öyle doktor çekemem o beni çeksin gerçekten kızıyorum

Merhaba bende 25 temmuz da opu oldum 4 tane 5aa embriyom var ve genetige gittiler inşallah saglikli gelirler. Çok stresliyim beklemek yorucu. İlk tedavim de opu sonrasi4. Günde adet oldum ama bu sefer tam günün de olacağım galiba hala olmadım bekliyorum. Histeroskopi de olacağım yapisiklik var ve Rahim yikama olacak Era testi yapılacak ama tabii ki öncelik embriyoların saglikli gelmesi.
İnşallah bu son olur da biz de yavrularımıza kavusuruz 🙏💚
Bu arada Tolga hoca da tedavi olan var mı?
Ben kendisinden ve Marina hanimdan cooookkkk memnunum 💕

Merhaba bende 25 temmuz da opu oldum 4 tane 5aa embriyom var ve genetige gittiler inşallah saglikli gelirler. Çok stresliyim beklemek yorucu. İlk tedavim de opu sonrasi4. Günde adet oldum ama bu sefer tam günün de olacağım galiba hala olmadım bekliyorum. Histeroskopi de olacağım yapisiklik var ve Rahim yikama olacak Era testi yapılacak ama tabii ki öncelik embriyoların saglikli gelmesi.
İnşallah bu son olur da biz de yavrularımıza kavusuruz 🙏💚
Bu arada Tolga hoca da tedavi olan var mı?
Ben kendisinden ve Marina hanimdan cooookkkk memnunum 💕
Hayırlı olsun inşallah 🥰

Bugün ilk transfer günümü saymazsam 4. Günüm. Gece çok idrara sıkışmışım bi uyandım deli gibi kasıklarım ağrımış . İnşallah bişey olmaz 🙏🏻 3 litre su içiyorum gün içinde gece çıkıyor acısı. Onun haricinde hiç belirtim yok ne kasık ağrısı ne meme de hassasiyet öyle 0 belirtiyle dolanıyorum evde 😁

Merhabalar bnde 29 temmuzda transfer oldum.ayni gün olmuşuz sizin nasil gidiyo.
İnsallah sağ Salim kucağımıza alırız 😃 evde dinleniyorum. İşten pazartesiye kadar izin almıştım.
Kasıklarda ağrı var, regl olmuşum ya da olacağım gibi ağrılar var ara ara giriyor. Onun dışında bir belirti yok. Fazlaca ilaç kullanmanın getirdiği su ilacı almış mıydım tedirginliği dışında şükür iyi geçiyor. Sizin nasıl geçiyor?

Bugün ilk transfer günümü saymazsam 4. Günüm. Gece çok idrara sıkışmışım bi uyandım deli gibi kasıklarım ağrımış . İnşallah bişey olmaz 🙏🏻 3 litre su içiyorum gün içinde gece çıkıyor acısı. Onun haricinde hiç belirtim yok ne kasık ağrısı ne meme de hassasiyet öyle 0 belirtiyle dolanıyorum evde 😁
Bende aynı belirtisiz 😄

😃 bende oyle surekli su iciyorum bide sigara icmedigim icin kabizlik basladi

İnsallah sağ Salim kucağımıza alırız 😃 evde dinleniyorum. İşten pazartesiye kadar izin almıştım.
Kasıklarda ağrı var, regl olmuşum ya da olacağım gibi ağrılar var ara ara giriyor. Onun dışında bir belirti yok. Fazlaca ilaç kullanmanın getirdiği su ilacı almış mıydım tedirginliği dışında şükür iyi geçiyor. Sizin nasıl geçiyor?
Benimde aynı bu sefer hiç belirti yok.sadece ishalim niyedir bilemedim.bazen transfer olduğumu unutuyom okdr sıfır stres korku endişe belirti😇😅

Benimde aynı bu sefer hiç belirti yok.sadece ishalim niyedir bilemedim.bazen transfer olduğumu unutuyom okdr sıfır stres korku endişe belirti😇😅
Bende valla dikkat etsem mi normal mi davransam kararsız kalıyorum bazen ayakta takılıyorum bazen yatıyorum 😃

Bende valla dikkat etsem mi normal mi davransam kararsız kalıyorum bazen ayakta takılıyorum bazen yatıyorum 😃
Biraz geziniyorum evin içinde snra uzanıp eski dizileri izliyom.😅 tavsiye edeceğin dizi varsa bakarim.bide çayın kahvenin yerine geçecek bisey varmi

Biraz geziniyorum evin içinde snra uzanıp eski dizileri izliyom.😅 tavsiye edeceğin dizi varsa bakarim.bide çayın kahvenin yerine geçecek bisey varmi
Ben bu ara öyle bir geçen zaman ki yi izliyorum 😁 ondan önce sen anlat Karadeniz i bitirdim Ezel bitirdim 😃
Çay ve kahve yerine geçecek birşey süt olabilir 🥰 ayran olabilir

Ayy bide netflix varsa ve Kore dizisi seviyorsan ben gibi önerim çokkk olur en başka The Empress Ki 🥰

X