2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım benim rabbim sana güç versinki verecektir..denemeye devam et kuzum..bağışıklık sistemi baskılayıcı vermiyor mu doktorun vermiyorsa bir dahaki transfere bunu konuşmalısınız..hemen adet sonrası başlamanız çok iyi canım benim Allahın izniyle olacak

Zaten ilacını iki katına çıkardılar bu durdurur muhtemelen..benim kanamalarım adet kanamasından bile yoğun olduğu için ekstra yaptılar ama şimdi çok şükür kahverengi leke şeklinde oluyor ve kanama kahverengiyse hiç korkma canım

Canım senin embriyolar pgt liydi yinede kürtajdan alınan metaryallerden biyopsiye gönderecek misin? Sonuçta pgt de bakılan hücre sayısı 8 ve 10 arasiymis belki bakilmayan hucrelerden sorunlu olan vardır. Rahim kasılması için aşı veya serum gibi bişey kullanılıyor mu acaba? Ama kasilmadan kaynaklı olsa belki hiç tutmayip atardı vücut geri embriyoyu. Bir dahaki transferinde sağlıkla al inşallah yavrunu kucagina canım

Bana bağışıklık baskılayıcıyı transfer öncesi üç gün önce veriyorlar.gebelik devam ederken alınmıyor biliyorum

Valla artık ne düşüneceğimi bilemiyorum.Herşey denendi.Rahmim süper ki 2 kez histeroskopi geçirdim.Eşimde sorun yok.Kromozonlarda sorun yok. Pgt de sorun yok.Allah nasip etmiyor bildiği var deyip geçiyorum ama tükendim gerçekten. Düşük yaptığım kayıpların hemen öncesinde haftasıyla uyumlu kasılma yaşadığım için bu sonuca vardım.Sanki rahmim öldürüyor gibi bir hissiyata kapılıyorum.Araştırıyorum öyle birşey yok.Okumadıpım yabancı türkçe kaynak kalmadı.Bir doktoru dinledm sadece.sürekli düşük yaşayan kadınlara steroid uygulaması da ekliyormuş. Benim bildiğim ileri aylarda oluyor o iş.herşeyi soracağım.Danışarak genetiğe yollarım belki.Patalojiyi zaten yaptırıyorum

Aklındaki herşeyi doktorunla konuş kafana takılan herşeyi sor yapilabilecek başka şeyler varsa onlarda denensin tabiki. İnsan bu kadar denemeden sonra sonuca ulaşmak istiyor haklısın. Bazen herşey yolunda olsada Allah dur diyor onun önüne gecemiyoruz tabiki Allah geciktiriyorsa guzellestiriyordur böyle düşünelim

Canım benim vücudum da benek oluştuğu anda virüs gibi alhılayıp öldürüyormuş ben transfer öncesi makrofaj aşısı yaptırdım bunu da araştır istersen rabbim sabır versin ama inanıyorum ki kendini toparlayıp çok kısa zamanda güzel haberler alacaksın

Sen de dualarımdasın canım bir an endişeye kapıldım ama şimdi alıştım sabah geldi, şu an yok gibi tabii hala takip ediyorum çok az gelmişti, afedersin kahverengi bir lekelenmeydi. Şimdi iyi olmana çok sevindim Rabbim daha da iyi eylesin seni, cümlemizi, beni de amin

Kızlar bebeklerin ikisini de kaybettim.Yatın sabah kürtaj oluyorum. Allah sizlere nasip etsin
Canıımmmmm gerçekten yüreğimde hissettim çok üzüldüm nolur çok üzülme o da Allahtan.. bak tutunabiliyor hamile kalabiliyorsun çok şükür. Yani teselli etmek de zor biliyorum ama nolur çok üzülme Allahım en kısa zamanda en sağlıklı ve en hayırlı şekilde kolaylıklarla nasip etsin dualarım seninle

Kızlar bir haftadır girmiyordum.Moralim yerlerdeydi.yarın sabah muayene var. Aşırı gerginim. Bebeklerim için duaya ihtiyacım var
Her şey yolunda gitsin inşallah dualarımız sizinle
Şimdi diğer mesajını gördüm rabbim sabır versin inşallah en yakın zamanda yeniden sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin

Son düzenleme:
Bana bağışıklık baskılayıcıyı transfer öncesi üç gün önce veriyorlar.gebelik devam ederken alınmıyor biliyorum
Ben 10.haftama kadar bağışıklık baskılayıcı ilaç içtim. Siz bi tekrar danışın isterseniz doktorunuza. doktorunuz bir önceki sürece göre bir sonrakini değiştirecektir diye düşünüyorum. İlk transferimde bağışıklık baskılayıcı bende kullanmamıştım negatif oldu. İkinci de bağışıklık baskılayıcıyı da ekledi pozitif geldi sonuç. 10.haftada bıraktım bakalım bundan sonrası nasıl olacak

İnşallah Allah sağlıkla nasip etsin

Bana transferden önce organ naklinde de vücut organı atmasın diye kullanılan prograf adında bir ilaç başladı doktorum ve kalp atışını görene kadar devam ettim 7.haftada bıraktım..prednol de kullanılıyor bunun için ama önceki transferimde o bana çok yan etki yaptı kullanamadım..burada da prograf kullanan birkaç arkadaşımız vardı

Evet ben de onu kullanıyorum 12. haftaya kadar da kullanmam gerekiyormuş

Kızlar bebeklerin ikisini de kaybettim.Yatın sabah kürtaj oluyorum. Allah sizlere nasip etsin
Çok üzüldüm canım okuyunca başımdan aşagı kaynar su döküldü resmen Allah sabır versin bir an önce her anlamda iyileşip sağlıklı gebelik hayırlı evlatlar nasip etsin sen hissetmiştin sanki olumsuz bir durum olduğunu nasıl neye dayanarak öyle hissettin ki sanki her şey yolundaydı şaşırdım

Son yazışmaları okuyunca burada kocaman bir aile kurulduğunu fark ettim. Şuan tek bir bebek beklemiyoruz herkes birbirinin bebeğini merak ediyor, sağlıklı güzel haberler duymak istiyor. Kayıplara hep birlikte üzülüyoruz, mutluluklara hep birlikte gözlerimiz doluyor seviniyoruz. Buna ulaşabilmiş olmak çok güzel bir his.. Her namazımda kendime ne dua ediyorsam daha fazlasını buradaki tüm arkadaşlarım için ediyorum. İsim olarak geçiremesem de hissiyat olarak herkese tek tek gönderiyorum dua. piner içine bir nebze de olsa su serper mi bilmiyorum ama şuan gerçekten herkesin dualarındasın.. Sana yönlendirilmiş manevi bir güç var bu son kaybın olsun ve bundan sonra hayatın her alanında tüm mucizeler güzellikler seninle olsun en kısa zamanda bebeğine kavuşacaksın biliyorum ki buradaki herkes aynı duayı ediyor senin için hatta arkadaşlarıma söyledim onlar bile edecekler sana dua :)) Sende inan Rabbimden hiç bir zaman ümidini kesme. Rabbim bizi çok seviyor ve kötü bir şey yaşamış olsak bile işin sonunda aslında kazandığımızı anlıyoruz. Sen daha kötüsünden korundun. Savaşçı ruhunu hiç bir zaman bırakma çok çok güçlü ve çok güzel bir anne olacaksın.. Dualarımız kalbimiz seninle..

Tecrübe diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…