2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim su içme olayı azaldı 3 litre falan içiyordum şimdi çok içince midem bulanıyor 2 ancak içiyorum çok zorlarsam 2.5 oluyordur belki. Artık pek takipte etmiyorum midemi bulandırıyor diye
Benimde bulandiriyor değişik birsey oluyor böyle baygınlik veriyor sanki içime bende max 2 ye zorluyorum kendimi ama 1.5 içebiliyorum zorlaya zorlaya

Benimde bulandiriyor değişik birsey oluyor böyle baygınlik veriyor sanki içime bende max 2 ye zorluyorum kendimi ama 1.5 içebiliyorum zorlaya zorlaya
Aslında hava da serinledi su içme isteğim de azaldı benim. İçmeyince de sindirim olmuyor ya bağırsaklarım çalışmıyor benim afedersiniz

Ya aş erme için erken mi acaba bu hafta deli gibi canım künefe istedi tatlı oldugu için kendimi tuttum şuan da sabah sabah hedik istiyor canım

Ya aş erme için erken mi acaba bu hafta deli gibi canım künefe istedi tatlı oldugu için kendimi tuttum şuan da sabah sabah hedik istiyor canım
Yo bence erken değil sonucta habire birseyler durup durup istemiyor yani tek tük ustemeler bu dönem de bence normal

Yo bence erken değil sonucta habire birseyler durup durup istemiyor yani tek tük ustemeler bu dönem de bence normal
Evet evet tam da öyle akşam yemeğine karşı iştahsızım normalde ama tek tük bi anda bişeyler istiyor özellikle son dört gündür böyleyim

Arkadaşlar teşekkür ederim duaya çok ihtiyacım var..gece acilde iğne yaptılar kadın doğumcu yoktu..sabah kendi doktoruma gittim..dün ultrasonda hiçbirşey yoktu bugün keseden 3 kat daha büyük kanama alanı göründü şok oldum bir anda nasıl bu kadar oldu..çok bel ağrım var..doktorum rapor verdi yat dedi..bu arada kalp atışını gördük🥹 inşallah bırakmaz beni bebeğim sımsıkı tutunur bana🤲🤲🤲

Arkadaşlar teşekkür ederim duaya çok ihtiyacım var..gece acilde iğne yaptılar kadın doğumcu yoktu..sabah kendi doktoruma gittim..dün ultrasonda hiçbirşey yoktu bugün keseden 3 kat daha büyük kanama alanı göründü şok oldum bir anda nasıl bu kadar oldu..çok bel ağrım var..doktorum rapor verdi yat dedi..bu arada kalp atışını gördük🥹 inşallah bırakmaz beni bebeğim sımsıkı tutunur bana🤲🤲🤲
Dünden beri aklım sizde kalmıştı çok mutlu oldum. Bırakmaz annesi merak etme🌺🧿

Canim olabildigince dinlen insallah hic bisi olmucaktir. Bebegin senden de güclü cikicak bak gör🥰💞🤲🏻 Dualarim seninlee

Dualarım seninle canım ,inşallah sağ salim kucağına alırsın🙏

Aynı durumu ben de yaşıyorum. Umarım güzellikle atlatacağız bu süreci

X