2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

şu kasılma olayı kimseye olmuyor heralde. Bacaklarımı kendime çekip 10 dakika yanmanın geçmesini bekliyorum.Neyin nesiyse bu.Endişem ondan. Biyerde de yazmıyor
Kasılma olayı bende de oluyor bazen sanki kramp girmiş gibi oluyor sonradan. Yanma da bazen oluyor ama kasilmayla beraber veya ardışık olmuyor. Geçen gebeligimde doktora sormuştum progestanin yan etkisi olabileceğini bazen de progestandan dolayı artan bağırsak hareketlerinin rahim kasilmasi ile karıştırıldığını o olabileceğini söylemişti belki senin de öyledir.

Valla artık ne düşüneceğimi bilemiyorun.Sanki vücudum atmaya çalışıyormuş gibi bir hissiyat. Hayırlısı bakalım.Yarın yine söyleyeceğim hocaya.

Bu grubun en erken gebe kalanı sizmişsniz.Ben de az önce yazdım.Nerde öncekiler diye. Göbek çıktı mı

şu kasılma olayı kimseye olmuyor heralde. Bacaklarımı kendime çekip 10 dakika yanmanın geçmesini bekliyorum.Neyin nesiyse bu.Endişem ondan. Biyerde de yazmıyor
Bende bazı günler bacağımın içi çekiliyormuş gibi oluyor, hafif kramplar giriyor, yanma yani bir ateş oluyor ama diz kapağımda ve hemen geçiyor, çok inişli çıkışlı açıkçası kendimi anlayamıyorum bir günüm diğer günümü tutsa 3-4. Gün tutmuyor. Hormonlar kafasına göre takılıyor şahsen kafasına göre takılsın takılmasın yani zaten sürekli takacak bir şey de bulabiliyorum

Arkadaşlar bisey danışacaktim. Bazı doktorlar ya da bayanlar catlatma ignesi yapıyorlar tedavi dışında. Ben de negatiften sonra vitaminlerimi kesmedim devam ediyorum.yumurtlama günümü takip ettim.catlatma ignesi aldim.kendim deneyecem.bi sonraki adette yeniden tedaviye başlamadan önce kendim bi deneyim dedim.sonucta onlar 4 gün gonal f vurdurup catlatma iğnesini yaptırıp 36 saat sonra yumurta topluyorlar .bizde bu süreç normalde uzuyor doğal olarak.yarin yumurtlama günüm. Bugun catlatma ignesi yaptim ne kaybederim sonuçta o kadar tedavi surecince ne iğneler oluyoruz.

Geçen gebeliğimde aynısı olmuştu.peşine düşük yaşamıştım. Onun etkisi heralde.Gidp gidip tuvalete kontrol eder oldum
Heee tm şimdi anlaşıldı o zaman ehvamin normal. Söyleseydin dr na durumu anlatsaydin yani
Benimde ultrasona karsi ehvamim vsr hem cok gitmek istiyorum hemde daha koyarken cihazi aklim çıkıyor geceb sefer ki gibi olacak diye Allah korusun

Cnmm Dr kontrolü olmadan keşke yapmasaydin inşallah şans yüzüne güler ama bence Dr gitmeni tavsiye ederdim yani

Ya kızlar annemler Arnavut ciğeri yapmış, transferden beri onlarda kalıyoruz, sana şifa şöyle böyle diye diye zorla yedirmeye çalışıyorlar yalan yok çokta severim ama araştırdım ilk haftalarda ciğer tüketimi genellikle önerilmez yazıyor. Annemlere söylesem şimdi darılacaklar, çok hassaslar ya ne yapayım şimdş derde bak tövbe estağfirullah

Ben doktora sordum yiyebilirsin dedi

Arkadaşlar az önce şiddetli bir ağrıyla kıpkırmızı bi kanama oldu az da değil bir avuç kadar..tam da keseyi yolk sac ı gördüğüm gün düşük oluyor galiba yaa

Arkadaşlar az önce şiddetli bir ağrıyla kıpkırmızı bi kanama oldu az da değil bir avuç kadar..tam da keseyi yolk sac ı gördüğüm gün düşük oluyor galiba yaa
Çok geçmiş olsun bel ve kasık ağrısı da eşlik ediyor mu yani çok ağrılı olur farkı anlarsın doktoruna haber verdin mi? Rabbim bebişinin sımsıkı tutunabilmesini nasip eylesin henüz erken canım yatıp dinlen kendini yorma

Eşimi bekliyorum hastaneye gidicem ve evet halen bel ve kasık ağrısı var maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…