2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bugün benim transferi saymazsak 3. günüm. İnsan sürekli dikkat edemiyor normal yaşantıma döndüm gibi bir şey. Tabii ağırlık kaldırmamaya çalışıyorum, kendimi çok yormuyorum. Ama bugün araba kullandım, araba sıcaktı panik olduk binince. Dün 2 tane market poşeti taşıdım kısa mesafe çok ağır olmayan diye panik oldum. Sürekli bir paniğim. bir yandan da insanlar fark etmeden gebe kalıyor, tutunuyor diyorum. Siz nelere dikkat ediyorsunuz???

Hoşgeldin canımm
Yaşın embriyo bilgisi transfer ve test tarihi yazarsan listeye ekleyeyim

Ben sadece ilk 2 gün dikkat ettim. 3. Gün bende araç kullandım. Temizlik vs yapmıyorum ama yemek bulaşık falan onları yapıyorum. Zaten hareket etmemek bana göre değil ya. Yat yat afakanlar basıyor bana

Progestan hem kalcadan hem gobekten devam benim niye bilmiyorum bu kadar cok igne basim donuyor artik
Benim de aynıydı gün aşırı kalçadan her gün sabah akşam da göbekten vuruyordum ama progestan gerçekten çok etkili tutunmada onu anladım benim bi arkadaşım normal yolla gebe kaldı kese oluştu fakat bebek oluşmadı beta değeri gittikçe düşüyodu sonra doktoru progestan fitil ve iğne verdi bugün kontrolü vardı bebek oluşmuş kalp atışını da duymuş başka doktor düşük yaparsın kesen boş demişti ama progestanla bebek oluştu

Aaaa ne guzel masallah. Doktorda onemli gercekten. Yarin 3. Gunum bakalim. Catlatma ignesinin etkisi gecmistir diye test yapmaya basliycam durmamam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…