2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

benim maalesef ki negatif dün kan vermiştim 9.gün negatif sonuç hayırlısı artık
Canım gönlünü ferah tut, geç döllenme olmuş olabilir. Tam gününde test yapan ve 10 olan birisinin sağlıkla ilerlediğini okumuştum. Stres yapmamaya çalış. En azından kenarda bekleyen donmuşlar var onları düşünerek rahatlat kendini. Pek çoğumuzun bu umut kapısı dahi yok.
Düzeldi çok şükür 🥰 ara ara düşüyor ama ilaçlardan sanırım
Çok geçmiş olsun, ins en kısa zamanda toplarsın.

Yok canim transferden once kalcadan basladik 1 haftadir devam simdi bide gobekten iki igne eklendi. 3 unede 12 gun devam edicekmisim. Igne neysede taksiyle git gel korkuyorum arabalar cukura girdikce stres oluyorum
Embriyolar kütlesel olarak ağırlığa sahip değiller ki 😊. Mikroskopla bakılınca ancak görünüyorlar. O yüzden yer çekiminden etkilenmezler hiç merak etme annesi 🌺

Ben kafeinsiz sordum granül kahve filtre kahve önermedi. Sadece günde bir tane Türk kahvesi içebilirsin dedi ben içiyorum
Bana da çay- yeşil çay dahil olmak üzere tüm bitki çayları - kola- kahve ve türevleri - havuz deniz hamam yasak
Cinsel birliktelikte yasak
Alkol ve sigarayı zaten söylememe gerek yok 😁
Güzel haber su sebze meyve serbest 😁😁😁😁

Bende diyorum acaba ilk gün akşam ondan mı kötülendim bayıldım falan diyorum bi umut 🥹 kanamam akşama kadar az az devam etmişti ertesi gün kesildi
Insalah canim ya 5. Gun embriyosu ne zaman yerlesir diye aratinca oyle cikiyor. 1-3 gun arasiymis. Benim daha yarin 48 saat olucak hic belirti yok nerde bu bebek icerde kayboldu keske karnimizin icini gorseydik nereye gidiyor falan :)

Insalah canim ya 5. Gun embriyosu ne zaman yerlesir diye aratinca oyle cikiyor. 1-3 gun arasiymis. Benim daha yarin 48 saat olucak hic belirti yok nerde bu bebek icerde kayboldu keske karnimizin icini gorseydik nereye gidiyor falan :)
Benim hiç belirtim olmadı 😅 bi ilk gün öyle oldum o kadar evettt görmek mükemmel olurdu 😅

X