2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

O kadar güzel yazmışsın ki yüreğine sağlık

Tanıya düşük tehtidi yazması yeterli diye biliyorum . Aile hekimin işi yokuşa sürmüş. Aynı sağlık ocağında başka doktor varsa görüşüp kaydını ona Çek istersen

Tek kalemde bütün duygularımıza tercüman olmuşsunuz

Geçen gün bu sebeple eşimle kavga ettim..kayinvalidem nasılım diye eşime sormuş eşim de yok bişeyi iyi demiş..ardından kayınvalidem beni arıyor kendi komşularını misafirliğe çağıracak acaba sana mı çağırsak diye soruyor bana..kulaklarımdan ateş çıktı dedim benim misafir ağırlayacak halim mi var..kadına hayır dedim ama eşime açtım ağzımı yumdum gözümü..ben bu halde nasıl misafir ağrılarım görmüyor musun halimi diye..eşim de ne bileyim böyle plan yaptığını..bi daha sorarsa bi yorum yapmam kendisine sor derim dedi..hayret birşey bunlar

Düşünceli olmak herkese nasip olmamış onu biliyorum. Buna benzer durum ben de yaşadım eşim ben evde olmayacağım diye arkdşkarını maç izlemeye bize çağırmış benim haberim yok. Sonra deyince hadi kaçta gidiyorsun arkadaşlarım gelecek. Dedim benim lekelenmem olmuş gece boyu doktor dinlen demiş gitmiyorum bi yere eee ben plan yaptım diyor. Dedim hamile kdın var evde plan mı yapılır. Ben düzgün evimi temizleyemiyorum bi de arkadaşlarının arkasını mı toplayayım vs deyip kızdım bayağı… velhasıl düşünen tam anlamda kimse yok insanın annesi dışında

Arkadaşlar dün kalp atışını duydum 6+1 dedi doktorum saat 13.00 gibi peceteye kahverengi kırmızı karışık kan geldi demir para büyüklüğünde vardı,çok korktum doktorum 3 gibi gel dedi şimdi bekliyorum,benzer durumu yaşayanlar var mı,devamı yok Allah'tan,kesildi simdilik

İnşallah olmam cnm benim zaten direncim cok düşük. Decavit kullanıyorum cnm ben

Yok valla ben rapor falan cikartmadim aile hekimligine gittim direkt yazdi normalde 1000 küsürmus eşim 100 küsür lira vermis almış yani.

Kizlar bu sürecte es aile destegi cok önemli. Valla yaninizda yoksalar gölgede yapmasinlar kusura bakmasin kimse biz bu günlere kolay gelmedik ve neler cekiyoruz.. hepimizin kacinci denemeleri artik piskolojikte yorulduk birakin bedenimizi !!
Bende transferimin 2 (gün öncesinde kayinvalidemle birbirlmize girdik sözde beni düsünüyor beni düsünen moralimin icine etmez. Sonra bebegi duyunca görünce melek gibi davranmaya basladi görseniz kusura bakmasin kimse vallaa..

Canim dün bende yasadim fakat bugün biseyim yok gayet iyim oluyormus bazen panik yapma 6+6 daim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…