2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar aile hekimine biz kendimiz mi bildiriyoruz gebeliği ?
Evet, sonra bir hemşireyle görüştürüyor. Bütün bilgilerinizi ve telefonunuzu alıyorlar. Testler için aşılar için bilgilendirme yapıyorlar. Bugün bana toksoplazma ve 2li tarama hariç bütün tahlillerinizi biz yapacağız dedi.

Valla durduk yere şimdi beni sinir bastı biliyomusun? insanoğlu inanılmaz gerçekten.

Aynen öyle..annem bana oda yaptı..köyden dönünce seni alıp ben bakıcam diyor önüne koyup önünden alıcam diyor, kayınvalidem de komşularını çağırıp bana misafir ettirecek hayır kendi evine de değil benimkine çağıracak..eşime dedim işte anne ile kayınvalide arasındaki fark..hiçbirşey diyemedi

Bizzat gidip söylesem telefon mu edeyim? Ben toksoplazma rubella falan ne varsa yaptırmıştım tüp bebek merkezim istediği için

Yok canım anlamalarının imkanı yok da gölge de yapmasınlar yeter dediğin gibi..benim kayınvalidem de maşallah turp gibi hiçbirşeyi yok olmasın da..zaten 20 yaşında doğurmuş nasıl doğurduğunu anlamamış bile..o yüzden pek halden anlamıyor..

Bizzat gidip söylesem telefon mu edeyim? Ben toksoplazma rubella falan ne varsa yaptırmıştım tüp bebek merkezim istediği için
Telefonla da söyleyebilirsiniz, bir şey yapmıyorlar çünkü. Bana en az 4 kere çağıracağız kan tahlillerinizi biz yaparız hatta doktor kontrolünüzden birkaç gün önce gelin kan sonuçlarınızı da doktorunuzla paylaşırsınız dedi. Bir de mesela teyzeniz aşırı gerekiyormuş onu filan kendileri yapacaklarmış

Tetenoz olacak oklavye teyzeniz yazmış

Tamam telefonla söyleyeyim ama bu testleri yaptırdım ben bi daha yaptırmama gerek yok sanırım demi

Günde 7 litre su mu iciyorsun çok aşırı içmiyor musun onerilen 2,5 3 litre çünkü

Bosver he hi de gec valla hic muhattap bile olunmaz. Gercekten Anne ve kayinvalide cok farkli. Bizleri kizlari gibi görüp ona göre yaklassalar bizde zaten anne yerine koruz ama yok. Hep bi kuma muamalesi

Cook iciyosun canim 2.5 - 3 litre olmali günde doktorlar öyle söylüyorr
Insallah seninledir bebisin canim benimm

Günde 7 litre su mu iciyorsun çok aşırı içmiyor musun onerilen 2,5 3 litre çünkü
Cook iciyosun canim 2.5 - 3 litre olmali günde doktorlar öyle söylüyorr
Insallah seninledir bebisin canim benimm
Valla doktorum vücudun istiyorsa iç dedi hiçbir problemde çıkmadı tüp bebek öncesi komple baktırdım kendimi zorlamadan min 5 litre içiyorum

Kizlar normalde sabah aksam progesteron karindan igne yapiyorum. Bu sabah unutmusum. Ilk defa boyle bir sey oldu. Is yogunlugundan tamamen aklimdan gitmis. Simdi bi tanesini atlasam bir sey olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…