2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Her gün 2 sufle gömen ben bunu hiç beğenmedim şuan 😂 Normalde hiç tatlı ile aram yok ama hamile kalınca tatlı yemeden duramıyorum napcaz bilmiyorum 😂
Normalde bende her öğünün arkasına tatlı yiyen biriydim. Tatlısız mümkün değil yapamam yaşayamam diyordum :)) Diyetten sonra canım hiç tatlı istememeye başladı yiyince de çok ağır geliyor artık. Resmen tatlı yemeyi bıraktım :))

Çok şükür normal olduğunu söylemişler, O zaman biz güzel düşünelim. Güzel şeyler olsun. Hanımlar modumuzu yüksek tutmamız lazım hayata Polyanna gibi bakamayız ama morallerimiz iyi olursa bebeklerimiz de güzel hissedecek buna canı gönülden inanıyorum💪🏻 Evet kötü olasılıklar da var her birimiz bunun farkındayız ama başımıza kötü şeyler gelse bile moralimizi yüksek tutarsak süreci daha kolay atlatacağız enimim🥰 pes etmeyeceğiz umudumuz her zaman olsun ve güzel düşünelim
Transferin 10 uncu günümdeyim kan sonucunda çıkarmı sizce?

Arkadaşlar ben 3. Kanımı verdim pek parlak değil beklenilen kadar yükselmemiş 3.gün transferi 9.gün 47 12.gün 88 14. Gün 113 geldi doktor bir kez daha kontrol edicek artışı ilaçları bırakmıyorum ama bir kez daha denicem gibi gözüküyor 🤦🏼‍♀️

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

Arkadaşlar ben 3. Kanımı verdim pek parlak değil beklenilen kadar yükselmemiş 3.gün transferi 9.gün 47 12.gün 88 14. Gün 113 geldi doktor bir kez daha kontrol edicek artışı ilaçları bırakmıyorum ama bir kez daha denicem gibi gözüküyor 🤦🏼‍♀️
Canim benim ilk degerimde 40 ile basladi / 75 sonra /185 daha sonra / 1660 geldi 🙏🏻💞
Umudunu asla yitirme yavas ama güzel ilerlemesi Önemlii..

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

Hayirli kandillerimiz olsun insallah canim tabiki her daim dualarimizdasiniz💞🤲🏻🥰

Normalde bende her öğünün arkasına tatlı yiyen biriydim. Tatlısız mümkün değil yapamam yaşayamam diyordum :)) Diyetten sonra canım hiç tatlı istememeye başladı yiyince de çok ağır geliyor artık. Resmen tatlı yemeyi bıraktım :))
Bende aslinda tatli cok yerdim ama bu sürec icinde hiiic istahim cekmiyor istemiyor , daha saglikli besleniyorum ondan olsa gerek🥰🥰

X