2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben her sabah yumurta ve avokado yiyorum 3 5 ceviz içi peynir öğlen ızgara tavuk yada balık akşam da sebze yemeği salata içeçek olarak bol su , süt ,nar suyu ve bir bardak Türk kahvesi o kadar :) ben günlük hayatıma baya döndüm sadece beslenmeme dikkat ediyorum süpürme silme yok ama yemek sofra kaldır vs aynı zamanda masa başı çalışıyorum

Kızlarrr yarın transfere gidyorum ilk transferim yanında şunu götür şu lazım oluyor ay şunu almadıpıma pişman oldum diyeniniz var mı giderken öneriniz var mı birde hastanede ne kadar yatıyoruz 1 ssat mi 2 saat mi ? Sonra eve gelince kaö gün yatırdı doktorlarınız yani transfere dair herşeyi öğrenebilir miyim

Öncelikle hayırlı olsun. Yanında hiçbiryer götürmene gerek yok ihtiyacında yok. Çok kısa bir işlem 15 dk sürüyor. Parfüm krem gibi hiçbiryer kullanma giderken. Orada bekleme süren merkeze göre değişiyor kimi yarım saat kimi1 kimi2 saat yatırıyor. Benim doktorum ertesi gün normal hayatına dönebilirsin dedi. Sadece ağır kaldırma spor yapma birde çok fazla merdiven inip çıkma dedi o kadar. İşleme girmeden önce su içeceksin ve idrara sıkışık olacaksın. Bayıltmayacaklar canında asla yanmayacak. Şimdiden hayırlı olsun

Herkesin 5. 6. Gününden itibaren çıkmaya başlıyor; bende tertemiz bir test. Canım sıkıldı biraz.
Canını sıkma eğer 3. Gün embriyosu ise çok daha geç çıkıyor kanda. Doktorunun dediği günden önce test yapıp kendini strese sokmamaya çalış.

Ayy benimde transfer bugün hadi bakalım hayırlı sonuçlar alırız inşallah

Olur mu hiç
Yaşın embriyo bilgin transfer ve test tarihini yazarsan tabloya ekleyeyim

Aaaa ne güzel ya aynı merkezdesin cnm inşallah hayırlı sonuçlar gelsin
Amin inşallah çok güzel geçmedi sorunlar yaşadım transfer anında kanama falan oldu canım çok yandı akşam da evde tansiyon düştü baygınlık geçirdim eve ambulans falan geldi şeker tansiyon düşük çıktı hayırlısı olsun inşallah şimdi iyiyim ama ilk gün zor geçti inşallah herşeye rağmen pozitif görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…