2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

ben sayısını unuttum. eczaneye gidip 3er 5er alıyorum :) markalar farkediyor mu acaba. hiç bir bilgim yok benim eczacı ne verirse onu alıyorum

Aşkım ben tuzlu tüketiyorum çünkü tansiyonum düşük bu ara anlamadım ilaçlarımı düzenli içmeye ve düzenli beslenmeye çalışıyorum sabah kahvaltım da mutlaka yumurta peynir zeytin domates tüketiyorum öğlen yoğurt çorbası içtim mesela akşama da kayınvalidem bamya yapıyor çok severim

Kızlar yaşadığım kist ve ertelemetden sonra bugünden itibaren inşallah estofrem aspirin ve folik asitle başlıyorum sürece beraber bu süreci atlatalım inşallah yaaaa

Yatmaya calısıyorum yalnız gecırıcrm bu surecı o yuzden sık sık kalkıyorum mutfaga gıdıyorum falan. Unutayım diye istanbullu gelini açtım hiç izlememiştim onu izliyorum inş hrpimizin pozitif olur ha bide kabak çekirdeği çiğ yemek lazımmış kızlar

Merhabalar benim cumartesi test günüm sona yaklaştım, ben bu süreçte her sabah kahvaltıda kefir, yumurta, peynir,zeytin, salatalık domates biber falan tükettim. Akşam ve öğlen yemeklerinde et, tavuk, köfte ve balık yedim. Hergün yarım avakado ama yoğurt ve bal ile öteki türlü yiyemiyorum. Onun dışında su çok içiyorum ve her gün kavrulmamış kabak çekirdeği. Evden çalışıyorum ben o yüzden çok düşünmüyorum bide çok yatmadım ağır hiçbir iş yapmadım ama ayakta mutfakta yemeklerimi kahvaltılarımı ilk 3 günden sonra kendim yaptım. Bu şekilde herkese kolaylıklar diliyorum

ben sayısını unuttum. eczaneye gidip 3er 5er alıyorum :) markalar farkediyor mu acaba. hiç bir bilgim yok benim eczacı ne verirse onu alıyorum
Eczaneler çok kazıkçı ya ben trendyoldn * almıştım 12’li pakette bide 2 tane predictor marka almıştım en iyisi bence o çok hassas

Eczaneler çok kazıkçı ya ben trendyoldn * almıştım 12’li pakette bide 2 tane predictor marka almıştım en iyisi bence o çok hassas
Katılıyorum bende onu aldım şimdi haftaya kocam yokken predictor sipariş vereceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…