2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kanamanın da çeşitleri var. Bazen kese arkasında oluşan bir öbek oluyor.Vücut onu atıyor oluyor.İlla düşük yapıyorsun anlamına gelmiyor.O durumda doktor düşük önleyici iğne veriyor,dinlenmeni istiyor. Kanaman varsa doktora git çok ayakta kalmadan
Benim düşük 6 ay önce oldu şimdi tekrar tüp bebek yaptırdım 5.günümdeyim. Allaha bıraktım artık olursa olur olmazsa nasip değilmiş

Kızlar kırmızı ve yoğun kan görmediğiniz taktirde sıkıntılı bir durum yoktur.Telaşa ve korkuya kapılmayın. Zaten düşük yapmak öyle sessiz sedasız gelmiyor.Şiddeti her dakika artan bir sancıya dönüşüyor.O yüzden kendinizi yok yere strese sokmayın. Bugün dil sınavına gidecektim sancıdan gidemedim.Yatıyorum.Bol su için ve lekelenmeniz olduğunda uzanıp dinlenin geçer. Hepimiz iyi düşünelim iyi olsun inşallah 🙏🏻
Maalesef benim kırmızı ve pembe renkliydi çok şükür bi sorun olmadı önlem amaçlı proluton iğne verdi🙏

Kizzllarr yazdiklarinizi okudum sakin olun lütfen hepimiz zor süreçlerden geçiyoruz rabbim bize evlatlarimizi bağışlasın. Ama yoğun kan görmedikçe strese girmeyelim ne olur. Bende daha önce bebeğimin gelişiminin durduğunu öğrendigimden ne bi kan ne bi leke nede başka birşey bir akıntı bile görmemiştim kaybettim o yüzden sakin kalın ne olur.. Hamilelik malesef hepimiz icin hep stresli geçecek bu kesin ama kendimizi rahat tutabildigimiz kadar rhat tutalim

Evet yükseliş olunca milyonda bir de olsa umut oluyor. Yarın tekrar vereceğim testi. Kahverengi akıntı kafamı kurcaladı
Evet benim transferden sonra 11. Gün bu şekilde olmuştu. Ertesi günü adet günüm ve test günümdü. Adet oluyorum sandım ve çok korktum. Uzun sürmedi ama yarım gün kadar sürdü sonra durdu. Ertesi gün de pozitif sonucu aldım. Korkmayın doktor da çok normal adet kanaması gibi olmadıkça sorun yok demişti

Evet benim transferden sonra 11. Gün bu şekilde olmuştu. Ertesi günü adet günüm ve test günümdü. Adet oluyorum sandım ve çok korktum. Uzun sürmedi ama yarım gün kadar sürdü sonra durdu. Ertesi gün de pozitif sonucu aldım. Korkmayın doktor da çok normal adet kanaması gibi olmadıkça sorun yok demişti
Ayyy benim de aynısı işte bugün veya yarın adet günüm. Hatta adet belirtilerimi bile hepsini yaşıyorum, çenemde her adet donemi çıkan sivilcem çıktı, çok afedersiniz gaz problemi, bacak ağrısı, bel ağrısı… ve bugün transferin 11. Günü. Dün beta 20 çıktı biraz düşük ama nasibi varsa dünyada gelir o bebiş bana. Rabbim neylerse güzel eyler 😊

Kızlar bu dönemde pekmez yemek zararlı mı? Doktorunuza sordunuz mu ben unuttum sormayı belki kan olur diye düşündüm

Ayyy benim de aynısı işte bugün veya yarın adet günüm. Hatta adet belirtilerimi bile hepsini yaşıyorum, çenemde her adet donemi çıkan sivilcem çıktı, çok afedersiniz gaz problemi, bacak ağrısı, bel ağrısı… ve bugün transferin 11. Günü. Dün beta 20 çıktı biraz düşük ama nasibi varsa dünyada gelir o bebiş bana. Rabbim neylerse güzel eyler 😊
Evet benimde alın kısmında sivilcelerim çıktı, Kasıklarım karnım çok ağrıdı. Lekelenme de olunca kesin tutmadı ve adet olucam dedim ama öyle olmadı. Umarım sizin de bebeğiniz sıkı sıkı tutunur size 🌸

Arkadaşlar merhaba..ben 31 ağustosta transfer oldum..6.denemem bu ve 43 yaşımdayım..be sefer test yapmamaya karar vermiştim..ayrıca istirahat da etmedim boşverdim herşeyi..öyleki ilaç saatleri bile gecti bazan..ama akşam foruma girdim..bu sabah yapmadım test korktum..sonra dışarı çıktım ve ayaklarım eczaneye gitti..biraz önce yaptım test..sanki silik bir çizgi görüyorum gibi..var mı acaba çok korkuyorum..2 tane transfer edilmişti..öyle travmalar yaşadım ki..fikriniz nedir yanlış mı görüyorum acaba
1000070728.jpg

Arkadaşlar merhaba..ben 31 ağustosta transfer oldum..6.denemem bu ve 43 yaşımdayım..be sefer test yapmamaya karar vermiştim..ayrıca istirahat da etmedim boşverdim herşeyi..öyleki ilaç saatleri bile gecti bazan..ama akşam foruma girdim..bu sabah yapmadım test korktum..sonra dışarı çıktım ve ayaklarım eczaneye gitti..biraz önce yaptım test..sanki silik bir çizgi görüyorum gibi..var mı acaba çok korkuyorum..2 tane transfer edilmişti..öyle travmalar yaşadım ki..fikriniz nedir yanlış mı görüyorum acaba
Eki Görüntüle 3476257
Transferin 7.günü oluyor galiba değil mi. Var gibi. Tebrikler 🌺🌺

Eki Görüntüle 3476257
Ben de 43 yaşındayım canım ilk deneme .transfer günü dahil 9.gun kan verdim 24 çıktı.dunya başıma yıkıldı harap oldum.transferden önce sigarayi bırakmıştım.tekrar basladim.pazartesi tekrar kan istedi doktor bakalim hayırlısı.evde dun test yaptım silik çıktı. Insallah yükselir.insallah herkes hayırlı haberler alır.doktor pozitif dedi ama hiç ümidim yok.

Ben de 43 yaşındayım canım ilk deneme .transfer günü dahil 9.gun kan verdim 24 çıktı.dunya başıma yıkıldı harap oldum.transferden önce sigarayi bırakmıştım.tekrar basladim.pazartesi tekrar kan istedi doktor bakalim hayırlısı.evde dun test yaptım silik çıktı. Insallah yükselir.insallah herkes hayırlı haberler alır.doktor pozitif dedi ama hiç ümidim yok.
Cnm öncelikle tebrikler. Transfer günü sayılmıyor cnm yani 8.gun kan testini 24. Bu sekilde gelipte bebeğini sağlıklı sekilde kucağına alanlar var bu formda öyle düşünün gec tutunmuş olabilir ayrica ve kaçıncı gün embriyosuydu?
Ayrica sigaryai icmeyin daha hic birsey belli değil önemli olan 2 kata yakin veya %60 ik üzerinde artış sağlaması

Başına yıkılmasın dünya ve kesinlikle sigaraya sarılma canım..benim 6.denemem olacak mı olmayacak mı bilmiyorum o da kesin değil..ileri yaş olduğu için sürekli embriyo geliştirip dondurduk ve onları transfer ediyoruz..olması gereken zamanda olacaktır bebeğimiz..o zamanı yakalamak için bize düşen denemek🌺

Ve ayrıca 24 demek pozitif demek, tutunma geç olunca değer düşük olabiliyor yükselmesi önemli..bebeğin seninle canım..ona inan♥️

Benim de pazartesi 5. günüm ve ben de öğretmenim. Ben gitmeyi düşünüyorum. Doktorum normal hayatına devam et dedi. Ama tabi şöyle de birşey var. Ben ortaokul öğretmeniyim ve kapanan sınıflardan dolayı nöbet günüm hariç az dersim olduğu için tüm gün okulda olmayacağım. Ve okulda olup öğrencilerimle vakit geçirmek, arkadaşlarla tenefüslerde muhabbet etmek bana iyi geliyor. Siz şunu düşünün hocam bence. Çok yorulur muyum? Çok ayakta kalır mıyım? Gittiğim için huzursuz hissedip stres yapar mıyım? Bu sorulara cevabınız evetse gitmeyin bence 🌸
Aslında sabahçıyım ben de 12.30 da eve gelicem tekrar stres yapacağım bir durum yok rutin okul işleri fazla ayakta kalmamaya dikkat etmem gerekiyor . Çok teşekkür ederim ☺️

X