2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ayyy hemen hemen beraber olcaz desene

Hoşgeldin canım inşallah

Ayyy opuda hiçbirşey hissetmiyorsun korkmaaa

Naturel Killer yani doğal öldürücü hücrelerim fazla çıktı bu da gebeliğe engel bir durum. Vücut bebeği yabancı algılayıp ona saldıroyormuş

merhaba kızlar bende 4 agustosta test vereceğim 23 ağustosta transferim yapıldı ağustos topiğine giriyorum bu durumda heyecanla bekliyorum umarım hepimiz bebişlerimizle bu ayı kapatırız:)

merhaba kızlar bende 4 agustosta test vereceğim 23 ağustosta transferim yapıldı ağustos topiğine giriyorum bu durumda heyecanla bekliyorum umarım hepimiz bebişlerimizle bu ayı kapatırız:)
23 Temmuz da sanırım oldu transferin inşallah pozitif sonuç alırsın canım grubun ilk pozitifi senden olsun inşallah

benim zor bi süreç oldu kasımda opu olmuştum daha sonra 3 ameliyat geçirdim mercimeklerim beni kasımdan beri bekliyor anlayacağınız 23 temmuzda buluştuk 2 embriyo transfer yapıldı şuan benimledirler umarım transferi saymazsak 2.gün test tarihimi 10 gün var zaman nasıl geçecek bilmiyorum.doktorum günlük rutin hayatına devam et ağır kaldırma cinsel ilişki yasak dedi.bende yatmadım masa başındayım işim ağır değil evde zamanda geçmiyor işle meşgul oluyorum.eşimden başka kimseyede bilmiyor tüp bebek sürecimizi kendi aramızda yaşıyoruz stresi heyecanı üzüntüyü.bide buraya yazdım aynı yolda yürüyen bilir neler yaşadığını sonuçta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…