2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba cici hanımlar bende ilaçlara 3 gün önce başladım (estrofem) dondurulmuş embriyo transferi olacak sanırım bi aksilik olmazsa ağustosun ilk haftası transfer olur diye düşünüyorum :dua:

Opu oldum bugün 5. Günüm ariycaklar diye bekliyorum 😐 dondurulmuş embriyor transferi Olcam iki regl bekliyorum ama henüz olamadim. İlk denememde opudan sonra 5. Gün olmuştum

Kızlar merhabalar ben bu ay temmuz başı adet oldum ama malerse kist olduğu için doktor tedaviye başlamadı şimdi adetim bitti tekrar kontrole gittiğimde kist devam ettiğini söyledi şimdi bu ayda mı başlamaz çok merak ediyorum ya sizlerde böyle durum olup geçen ve be zaman geçtiğini söyleyecek birileri var mı 😞😞
Canım benim öyleydi kistten dolayı 2 ay ertelemek zorunda kaldık en son ameliyat olacaktım geçen ay muayene için gittim kistin geçtiğini gittiğini öğrendik çok şükür. Belki şifa olur sana da ama ben 2 hafta boyunca sabahları aç karnına ılık sütün içine zerdeçal katarak içtim annem söylemişti belki bir işe yarar bi dene derim

Merhaba! Adetimi bekliyorum eli kulağında, adet olduğumda gideceğim ve iğnelere başlayacağız. Çok heyecanlıyım yaş 33 ilk deneme :) Herkese çook güzel süreçler diliyorumm

Merhaba ben de sizin gibi 16temmuzda adet oldum ertesi gün estrofeme başladım. Transfer tarihlerimiz hemen hemen aynı olur ☺️adetin 7.günü muayene oldum rahim kalınlığı 4mm çıktı cuma tekrar muayene var o zamana kadar biraz kalınlaşması gerek. Sizin nasıl rahim kalınlığı muayeneler nasıl ilerliyor
Merhaba canım hoşgeldinnn🥰 ben yarın kontrole gidicem yarın belli olacak transfer tarihi falan🥰

Merhaba arkadaşlar, benim de ilk tüp bebek deneyimim. Yaşım 36. 16 Temmuz'da yumurta toplandı. Ve donduruldu. Doktorum dondurulmus embriyo transferinden yana. 2Adetimi oldum, bugün bitti. Cuma günü kontrole gideceğim. Transfer tarihi belli olur mu acaba? Aşırı heyecanlıyım.

Kızlar bu arada sizde her şey yolunda mı? Benim nk testim pozitif çıktı sizde bu durumda olan var mı

Merhaba benim 2. Transferim olacak. 3 tane dondurulmuş 3. Gün embriyom var.ikisi transfer edilecek. İlk transferimde Ocakta olmuştu. Yine 2 embriyo transfer edildi. Biri tuttu 5. Haftada kornual gebelik olduğu anlaşıldı ve iğneyle düşürdük. Bugün ilaçlarımın 4. Günü ağustosun ilk haftası transfer olur heralde. Hepimizin altın yumurtaları olur inşallah 😊

Merhaba arkadaşlar, benim de ilk tüp bebek deneyimim. Yaşım 36. 16 Temmuz'da yumurta toplandı. Ve donduruldu. Doktorum dondurulmus embriyo transferinden yana. 2Adetimi oldum, bugün bitti. Cuma günü kontrole gideceğim. Transfer tarihi belli olur mu acaba? Aşırı heyecanlıyım.ilk olarak on gün falan ilaç kullanılıyor sonra muayeneye göre tarih veriyor. Ortalama adetin 18-20.günü olur

Merhaba arkadaşlar, benim de ilk tüp bebek deneyimim. Yaşım 36. 16 Temmuz'da yumurta toplandı. Ve donduruldu. Doktorum dondurulmus embriyo transferinden yana. 2Adetimi oldum, bugün bitti. Cuma günü kontrole gideceğim. Transfer tarihi belli olur mu acaba? Aşırı heyecanlıyım.
İlk başta 10gün falan ilaç kullanılyor sonra muayene göre tarih belirler doktorunuz. Ama genelde adetin 18-20.günleri olur sanırım

Merhabalar bende 17 temmuzda adet oldum 19 temmuzda ilaçlara başladık cuma günü yani 26 temmuzda kontrolüm var ona göre yumurta toplama günü verilecek ilk denemem 27 yaşındayım umarım hepimizin pozitif olur umarım bebişlerimiz sımsıkı tutunarak ilerler 🙏🏻

Merhabalar bende 17 temmuzda adet oldum 19 temmuzda ilaçlara başladık cuma günü yani 26 temmuzda kontrolüm var ona göre yumurta toplama günü verilecek ilk denemem 27 yaşındayım umarım hepimizin pozitif olur umarım bebişlerimiz sımsıkı tutunarak ilerler 🙏🏻
Rahim kalınlığınız hakkında bilgi verdi mi doktorunuz

Merhaba ben de 17 temmuzda iğnelere başladım. 27 temmuzda ise OPU işlemi olacak. Transfer de ağustos başı gibi olur diye tahmin ediyorum. İlk denemem olduğu için Opu işleminden ve anesteziden çoook korkuyorum 😣 Yaşım 30 amh 1.8 sebepsiz infertilite

Canım hoşgeldin benim doktorum genelde ikinci muayene de karar veriyor bende heyecanlıyım

X