2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

benmde hala devam eden lekelenmelerim var doktorum devam eden bir kanama olmadgı sürece ilk 3 ay lekelenme çok normal dedi.. yerleşiyorlar kese falan olusuyor diye düşünüyorum kötü düşünmek istemiyorum sende aynı sekilde düşünebilirsin kese oluşuyor büyüyor falan onun sızılarıdır 😊
İnşallah İnşallah oyledir cnm benimde az önce makarna falan yedim midem nasıl yanmaya başladı hamur diye mi böyle oldu ki

ben 4-5 gün aralıklarla günde bi defa gördüm devam eden bişey değil ama ara ara oluyor sanırım amiiinn hepımız saglıkla kolaylıkla kucagımıza alalım inşallah 🙏😊
Kaçıncı günündesin canım benim de oluyor 1 haftadır ara ara lekelenme bir iki damla kan daha henüz doktora da gitmedim. Sana doktor ekstra bir şey verdi mi ilaç falan kanama olunca

İnşallah İnşallah oyledir cnm benimde az önce makarna falan yedim midem nasıl yanmaya başladı hamur diye mi böyle oldu ki
mide yanmasını bende cok sık yaşıyorum işyerınde gündüz ögle yemegınden sonra oluyor hepte aynı yerden yiyorum midem cayır cayır yanıyor bikaç saat sonra geciyor

mide yanmasını bende cok sık yaşıyorum işyerınde gündüz ögle yemegınden sonra oluyor hepte aynı yerden yiyorum midem cayır cayır yanıyor bikaç saat sonra geciyor
Benim ilk transferimde cok yoğun olmuştu yani transferin 7. Günü mu ne bi başlamıştı allahim cok fenaydi oyle böyle değil bu sefer olmadi derken bugün yaşıyorum bayağı iyi şekilde

Kızlar bu estrofem kasıkta batma ve gerilme, akıntı artışı, mide bulantısı falan yapıyor mu yan etki olarak

Kaçıncı günündesin canım benim de oluyor 1 haftadır ara ara lekelenme bir iki damla kan daha henüz doktora da gitmedim. Sana doktor ekstra bir şey verdi mi ilaç falan kanama olunca
bugun 16. günüm lekelenme şeklinde benım toplasan 1 tl büyüklüğündedir.. 6-9 ve 13. günde yaşadım.. kanama olmadgı için ilk 3 ay lekelenme normal dedi.. lekelenme kırmızı sürekli kanamaya dönerse mutlaka haber ver dedi.. herhangi bi ilaç vermedi veya kan sulandırıcı kullanıyorum onları da kesmedı..

Benim ilk transferimde cok yoğun olmuştu yani transferin 7. Günü mu ne bi başlamıştı allahim cok fenaydi oyle böyle değil bu sefer olmadi derken bugün yaşıyorum bayağı iyi şekilde
ben daha önce ki transferlerimde bunları yaşamadım suan her yaşadgım garip gelıyor…. gününe göre değişiyor bazen cok yogun rahatsız edıyor bugun de hiç yoktu gün günü tutmuyor 😁

Ay
ben daha önce ki transferlerimde bunları yaşamadım suan her yaşadgım garip gelıyor…. gününe göre değişiyor bazen cok yogun rahatsız edıyor bugun de hiç yoktu gün günü tutmuyor 😁
Ayy hic sorma ben ilk transferde cok kotu olmuştum özellikle keseyi gördükten sonraki dönemde herkeseij midesi bulaniyordu vs benim deli gibi yanmam oluyordu öyle böyle değil anlamıştım yani yolunda gitmeyen birseyler vardi çünkü cook hat safadaydi yani mide yanmasi ve bulanti yoktu mesela nitekimde varmis yolunda değilmiş yani o yüzden mide yanması beni cok korkutuyo

Kacinci denemem canim ya🥹
Insallah umud hep var bu sefer Rabbim yüzünü güldürsün🤲🏻❤️
Hepimiz zor süreclerden geciyoruz Rabbim kolaylik versin.
Bu 4.denemem ilk ikisini hiç saymıyorum devlette öylesine yapmışlardı ikisi de taze transferdi. Bende hem rahim duvarı inceliği var hem de pıhtılaşma amh da düşük 0.78 gibi bişeydi. Yani bana dondurulmuş olması lazım rahmin hazırlanması gerekiyordu ısrarlarıma rağmen taze yaptılar Kahramanmaraşta tıp fakültesinde yaptırmıştım. Son 2sini de Ankara Gürgan klinikte.ilki seferde tuttu ikisi birden. Ama yüksek oranda pıhtılaşma varmış sonrasında genetik test ile öğrendik. Şimdi 2.yi yaptırdım Ankarada Rabbim isteyen herkese en hayırlısından en sağlıklısından hevesi isteği bitmeden yormadan kolaylıkla versin inşallahhh🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Mesela benimki dondurulmuş embriyo daha önce hiç gebelik düşük vs olmadı ama doktorum çok ilaç verdi bana yumurta toplandıktan sonra çikolata kisti ameliyatı oldum. Sonra progestron ve östrojen hiç normal değerlrrde gelmedi 6 ay farklı metotlar denedi kendisinin hatasından dolayı üç ay bekledim mesela.. embriyoyu yabancı madde sanıp atmasın diye transfer sonrası prednol kullandım bi kutu günde iki doz ağır kortizon ilacı düşün pozitif çıkınca yavaş yavaş bıraktım mesela bunu kimse kolay kolay yapmıyor yapanda transfer öncesi veriyo genelde. Ama ben doktorumjn o hatasına rağmen ona güvendim çünkü başka çarem yok orda 6 embriyom daha var strese girersem hepsi boşa gider ondan sende rahat ol canım benim doktoruna güven
transfer sonrası verilen ağır kanserde kullanılan bağışıklık ilaçları da var. ilk hafta çok önemli değil emriyoya etkisi olmuyor öyle. Hata değil herşeyin bir sebebi var bir dahakine sorun açıklasın.

Bu 4.denemem ilk ikisini hiç saymıyorum devlette öylesine yapmışlardı ikisi de taze transferdi. Bende hem rahim duvarı inceliği var hem de pıhtılaşma amh da düşük 0.78 gibi bişeydi. Yani bana dondurulmuş olması lazım rahmin hazırlanması gerekiyordu ısrarlarıma rağmen taze yaptılar Kahramanmaraşta tıp fakültesinde yaptırmıştım. Son 2sini de Ankara Gürgan klinikte.ilki seferde tuttu ikisi birden. Ama yüksek oranda pıhtılaşma varmış sonrasında genetik test ile öğrendik. Şimdi 2.yi yaptırdım Ankarada Rabbim isteyen herkese en hayırlısından en sağlıklısından hevesi isteği bitmeden yormadan kolaylıkla versin inşallahhh🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Amin canim benim cok zor sürecler gecirmisin. Rabbim kolaylikla yormadan nasip eylesin insallah. Napacan canim bu yol ugruna hepsi imtihan dünyasi. Gecebilmeyi nasip etsin Rabbim. Benimde 6.ci denemem insallah bu sefer saglikli bi sekilde kucaginiza aliriz Dualarimdasin ❤️🤲🏻

Ah cok zor sürecler görüp geciriyoruz🥹
Rabbim kucagimiza almayida nasip eylesin bende öyleyim canim ya 6.ci denemem..
Damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış derler cidden öyle hepimiz birbirimizi anlıyoruz şükür. Ama anlamayan o kadar insan var ki çektiğimiz onca sıkıntıyı vücudumuza aldığımız ilaçları ve daha da önemlisi yıkılan hayallerimizi😔 bundan önceki tuttuğunda o kadar mutlu olmuştum ki düştüğü zamanlar da bi o kadar dünyadan kopmuştum tekrar bu yola girmem 6 ayı buldu

Amin canim benim cok zor sürecler gecirmisin. Rabbim kolaylikla yormadan nasip eylesin insallah. Napacan canim bu yol ugruna hepsi imtihan dünyasi. Gecebilmeyi nasip etsin Rabbim. Benimde 6.ci denemem insallah bu sefer saglikli bi sekilde kucaginiza aliriz Dualarimdasin ❤️🤲🏻
Sen de benim dualarımdasın canım benim Allah razı olsun Allahım yormadan nasip etsin hepimize de 🙌🏻❤️ aminnnn

Damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış derler cidden öyle hepimiz birbirimizi anlıyoruz şükür. Ama anlamayan o kadar insan var ki çektiğimiz onca sıkıntıyı vücudumuza aldığımız ilaçları ve daha da önemlisi yıkılan hayallerimizi😔 bundan önceki tuttuğunda o kadar mutlu olmuştum ki düştüğü zamanlar da bi o kadar dünyadan kopmuştum tekrar bu yola girmem 6 ayı buldu
Gercekten öyle canim. Distan bakilinca cok kolay geliyor yasadiklarimiz. Yasamayan bilemez zaten. Her transferde bi umudla girip umudlarinin bittigini görmek sonra tekrar sifirdan baslayip ayaklanmak cok cok zor.. Rabbim güc kuvvet kolaylik nasip etsin. Bende öyle bebegimi 9 haftalikken kaybettim ondan sonra toparlanamadim ama bi yerden baslamam lagzim dedim yine kendi kendimi kaldirdim toparladim hadi Kübra Yapabilirsin sen güclüsün bu bi imtihan dünyasi dedim..
Rabbim bu sürecte kimsenin kucagini bos koymasin her sekilde cok zor seyler yasiyoruzz..🥹💞

X