2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnsan bi ilk öğrenince tatlı bi şapşala dönüyor ya çok normal tadını çıkar 😉 yarın yapacak olan arkadaşlara da moral oldu inşallah onlarda burayı şenlendirir güzel haberlerle 🥰
İnanıyorum yarın buralar pozitif haberle dolup taşacak 🥰🙏🏻🥹

Amin canım herkese dua edeceğim🥲🥹
Benim 6.ci denemem. Hepside 5.ci gün muhtesem embriyolar fakat bi türlü tutmuyordu. Gecen sene 11 ayda bebegimi 9 haftalikken kalbi durma sonucu ne yazikki kaybettim. apar topar amalyata alindim kürtaj olmak zorunda kaldim. Yeni bi umud dedim bismillah dedim❤️🥹🥰 Burdaki herkezin Hikayesi farkli ama istedigimiz Dilegimiz ayni🤰🏻🤱🏻👼🏻

Benim 6.ci denemem. Hepside 5.ci gün muhtesem embriyolar fakat bi türlü tutmuyordu. Gecen sene 11 ayda bebegimi 9 haftalikken kalbi durma sonucu ne yazikki kaybettim. apar topar amalyata alindim kürtaj olmak zorunda kaldim. Yeni bi umud dedim bismillah dedim❤️🥹🥰 Burdaki herkezin Hikayesi farkli ama istedigimiz Dilegimiz ayni🤰🏻🤱🏻👼🏻
Çok üzgünüm canım evet herkesin hikayesi çok farklı bende bundan önce boş gebelik geçirdim Rabbim kimseye böyle şeyler yaşatmasın. Her zaman yeni bir başlangıç vardır. Pes etmemek lazım ❤️

Çok üzgünüm canım evet herkesin hikayesi çok farklı bende bundan önce boş gebelik geçirdim Rabbim kimseye böyle şeyler yaşatmasın. Her zaman yeni bir başlangıç vardır. Pes etmemek lazım ❤️
Ayy cok üzüldüm canimm.Bu seferrr yüzlerimiz güler ,
Insallah saglikli gebelik gecirir ve Saglikli bi sekilde kucagimizada almak nasip olur Bebislerimiziii Allahim coook Amin❤️🥹🤲🏻🥰

İkizlere hamile olan var mıydı kızlar aranızda? Değeriniz kaçla başlamıştı 🌸

X