2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Şuan bende öyleyim transferin 8.gunu 1 Eylül regl tarihim kasıklarda ve belimde adet belirtilerim var bi endiselenmedim değil

Pozitifi görenler belirtileriniz transferin kaçıncı günü başladı? Bi de transfer gününü saymıyoruz demi
Canım ben henüz kan vermedim yarın vereceğim ama idrar testlerim pozitif görünüyor benim ilk 2 gün gaz sancım vardı ama kabız olmadım hiç 5gün kasık ağrısı yaşadım ayaklarım hep buz gibiydi 6 ve 7. Günlerde bişey hissetmedim bugün 8.gün regl günüm yaklaştığı için regl belirtilerim var

Bugün benim transfer hariç 4.günüm pek belirtim yok hatta şu var bile diyemem

oksapar kullanan kızlar.Her gün aynı saatte mi vuruluyorsunuz? Benim saat 22:00 de ama biryere gitmem gerek.Ortalıkta da vuramayacağım bir yer.Acaba erken vursam bir sakıncası olurmu ki

Kızlar bugün transferimin 3.gunu hiç birsey hissetmiyorum hiç bir farklılık yok. Sizce normal mi yaa
Hiç canınızı sıkmayın bence her vücut farklı tepkı verıyor bence ılaclara ben mesela asırı sıstım ınanamazsınız suan bıle 3 aylık hamıle gıbıyım ama hıc bır belırtı yasamayıp pozıtıf sonuc alanda oluyor süreciniz umarım cok cok güzel geçer mutlu haberi alırsınız

Daha önce gebelik geçirmişlere bi sorum var bende geçirdim boş gebelikti belirtilerimi o gebeliğimle kıyaslıyorum sizin önce ki gebeliklerinizle belirtiniz hemen hemen aynı mı ? piner seni biliyorum daha önce gebelik geçirdiğin için seni etiketledim

Bu belirtilere fazla takılma derim.Ben neredeyse çoğu transferimde hamile kaldım.Kiminde hiç belirti yaşamadım.Kiminde ise kasıklarım yandı,battı,soluma yatamadım vs. Hiç belim ağrımadı mesela.Sıkıntı çoğu zaman kasıklarımdaydı.Göğüslerim ilaçlardan zaten basınç var gibiydi. İlk hamileliğimde 6. Günden sonra ağzıma girecek kadar oldular. Ama göğüslerin şiş olduğu dönemde eğer bir rahatlama geldiyse aniden işte o zaman tutmadığını ya da düşük yaptığımı düşündürttürüyordu bana. Dünyanın hormonunu alıyoruz gece gündüz. Elbet de onların da bir takım etkileri oluyor. O yüzden şu belirti işine pek kafanızı takmamanızı öneririm. Bu tür şeyler stres yaratıyor ki gerçekten en en önemli etken stres faktörü.

Sanırım ben bu sefer çok hormon almadığım için çok belirti hissetmedim ilaçsız transfer oldum

oksapar kullanan kızlar.Her gün aynı saatte mi vuruluyorsunuz? Benim saat 22:00 de ama biryere gitmem gerek.Ortalıkta da vuramayacağım bir yer.Acaba erken vursam bir sakıncası olurmu ki
Ben valla hiç saatli vurmadım gebeliğimin 5 ayına kadar kullandım hiç saate uymadım akşam yatmadan vuruyordum bazan 10 bazen 11 bazen 12 de

Benim de dış zardan çıkmıştı bi kısmı embriyolog koyulduğu gibi tutunur diye yorum yaptı, sana bir şey söylediler mi

Benim de dış zardan çıkmıştı bi kısmı embriyolog koyulduğu gibi tutunur diye yorum yaptı, sana bir şey söylediler mi
6. Gün blastokistin son aşaması oluyor.Dediği gibi tutunması daha olası oluyor.Ama kesin de değil tabi. Bana transfer edilenden örnek vereyim.

Eklentiler

• 9ddfc306-6a75-4fb8-870f-11b0f0ea5ae2.jpeg
    236 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…