2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Şimdi benimde sormak istediğim birşey var arkadaşlar. Kese ve kalp atışını ne zaman görürüz 🧡
Günaydınnnnn sevgili anne adayları😇 dün ben test verdim 10. Gündü. Pozitif gördük çok şükür. 🤲Buradaki herkeessss pozitif olur ve devamlılılığı sağlıklı sıhhatli gelir inşallah.🤲 Haftaya cumartesi keseyi görmek için çağırdılar yine bi 10 gün sonrası olmuş olacak yani. ☺️

Günaydınnnnn sevgili anne adayları😇 dün ben test verdim 10. Gündü. Pozitif gördük çok şükür. 🤲Buradaki herkeessss pozitif olur ve devamlılılığı sağlıklı sıhhatli gelir inşallah.🤲 Haftaya cumartesi keseyi görmek için çağırdılar yine bi 10 gün sonrası olmuş olacak yani. ☺️
Ya çok sevindim çok çok. Bende7.gun kan verdim 60 ertesi günde dayanamadım kan verdim 80 çıktı . Sekreter 12.gun görelim dedi . Pazartesi ye kadar vermicem artık. Yükseldiğini gördüm şükür . 11 Eylül iş başı tarihim. 21 Ağustos da transfer oldum belki ondan sonra kalp atışıda gorunur

Benim 9. günden beri lekelenmem var koyu renkte. 10. gün öğlen oksapar yaptım aradan bir saat falan geçti kasıklarımda bi ağrı oldu lekelenmem çok az miktarda kanamaya döndü(yani bi tükürük kadardı ama kırmızı renkteydi) ödüm koptu düşüyor heralde dedim ama çok şükür 11.gün kan verdiğimde yükselme vardı. Bugün 4 gündür koyu kahve renk lekenlenme yaşıyorum
allahın izniyle bişey ollmaz şiddetli kanaması olup bebegıne bişey olmayanlara var hiç korkmayın saglıkla kolaylıkla büyüsün kucagına alın inşallah 🙏😊

Ya çok sevindim çok çok. Bende7.gun kan verdim 60 ertesi günde dayanamadım kan verdim 80 çıktı . Sekreter 12.gun görelim dedi . Pazartesi ye kadar vermicem artık. Yükseldiğini gördüm şükür . 11 Eylül iş başı tarihim. 21 Ağustos da transfer oldum belki ondan sonra kalp atışıda gorunur
Çok güzel 12. Günde de artarak devam edecek keseler görünecek kalp atışları duyulacak inşallah çok inanıyorum çokkk.🤲❤️ Hepimize dua ediyorum. Rabbim sıkıntılarımızı sevince dönüştürsün seneye bu zamanlar yanımızda sağlıklı sıhhatli bebişlerimiz olsun inşallah 🤲🥰

Çok güzel 12. Günde de artarak devam edecek keseler görünecek kalp atışları duyulacak inşallah çok inanıyorum çokkk.🤲❤️ Hepimize dua ediyorum. Rabbim sıkıntılarımızı sevince dönüştürsün seneye bu zamanlar yanımızda sağlıklı sıhhatli bebişlerimiz olsun inşallah 🤲🥰
19 agostosta transfer oldum bende. Bir hafta dikkat etttimm sonra da kursa gittim evde de ayakta işleri yapıyordum ilk beş günden sonra. Çok ayakta kalmamaya çalışarak. Bir de ben test gününe kadar bekledim hiç test yapmadım. Bu şekilde daha stressiz oldu. Dayanabilirsenix bekleyin yapmayın derim kızlar. Haftaya da çalışmaya başlayacgjm ben de öğretmenim sürekli ayaktayım Rabbim bizleri korusun 🤲

Erken yoktu evde kaset test vardı 11.gün bile çok koyu çıkmamıştı net görünse de anca yükseliyor demek ki canınızı sıkmayın 🌺 10 ve 12.günler kan verdim ben 393 çıkmıştı inşallah size de nasip olur dua ediyorum 🙏🏻🙏🏻
teşekkür ediyorum canım Allah razı olsun saglıcakla zamanın da gelsin yavrun inşallah rabbim biz yol gözleyenlerinde sonuçlarını pozitif çıkarsın saglıklı bir şekilde rabbim hepimize evlat kokusunu tattırsın❤️

6. Gun testinizde biraz daha koyu çıkmasının nedeni bence çatlatma iğnesinin etkisi, çünkü onu yaptığınızda ignenin 11.günü olmuş olması lazim, o yüzden az da olsa etkisi vardı, bugün yaptığınız testte ignenin etkisi kalmamış sadece bebişinizin size aktardığı hcg yansımış. Moralinizi yüksek tutun, insallah size sımsıkı tutunur 🌸🤲🏻💐
Yaaa inşallah öyledirrr çok teşekür ediyorum umut oldunuz bana rabbim ne isteginiz varsa kabul etsin

Canım sonuçta idrar testi bu yanılma payı illaki var ve çok yüksek buna canını sıkıp moralini bozma bu testlere göre tutmuş görünüyor kendinide bebişi de üzme sakin ol için rahat etmezse de kan ver hayırlı olsun 🌸🥰
Teşekkür ederim canım test günüme 4 gün var daha kanı tam zamanın da verim yoksa bide ona canım sıkılır😑

Kızlar bende bısey sormak istiyorum ben 6. Gunumde kan verdım degerım 28 cıktı 8. Gunumde tekrar verdım 64 cıktı normalde tahlıl gunum 10. Gundu ama erken ogrenmıs oldum doktorum hamılesın dedı tekrar test ıstemedı haftaya cumaya kontrole cagırdı bugun normalde 10. Gunum acaba tekrar kan versem mı utanmasam her gun kan verıcem galıba 😂

oyyy içim çıktı.Allahım inşallah güzelce artar.Allah Herkese aynı sonucu görmeyi nasip etsin 🙏🏻🧿 10. Gün kan testim.5. Gün ebriyosu pgtli

Eklentiler

• IMG_3834.jpeg
    IMG_3834.jpeg
    13,5 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar bende bısey sormak istiyorum ben 6. Gunumde kan verdım degerım 28 cıktı 8. Gunumde tekrar verdım 64 cıktı normalde tahlıl gunum 10. Gundu ama erken ogrenmıs oldum doktorum hamılesın dedı tekrar test ıstemedı haftaya cumaya kontrole cagırdı bugun normalde 10. Gunum acaba tekrar kan versem mı utanmasam her gun kan verıcem galıba 😂
2 katından fazla artış olmuş zaten bana kalırsa gerek yok ama nasıl rahat edeceksen🤣

8:45 gibi kan verdim. Duramıyorum meraktan.Hayırlısı olsun bakalım 😵‍💫 Bu arada gebelik testi 600 tl olmuş şaka gibi
Yaaaa çok heyecanlı durum dün bizde böyleydik🥹endişeyle beklediğin şey mutluluğa dönüşecek inşallah 🤲çok fazlaymış yaaa devletin acilinde verseydiniz keşke

X