2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende bunu az önce yaptim ilk idrar değil.
Normal kaset test
5. Gün embriyosu bugün 7. Gün
Var var hafif silikli benim de böyleydi aynı erken gebelik testinde çok net çıkıyodu ama kasette belli belirsiz çıkıyodu kaset testte gıcık olmuştum tam iki net çizgi görene kadar yapmıştım onu

Var var hafif silikli benim de böyleydi aynı erken gebelik testinde çok net çıkıyodu ama kasette belli belirsiz çıkıyodu kaset testte gıcık olmuştum tam iki net çizgi görene kadar yapmıştım onu
İnşallah vardir kandada çıkar güzel şekilde öğreniriz hep beraber bakalim bekleyeceğiz bende eşime derin 1 tane erken gebelik al güzel sonuclarla yukselirse inşallah yaparim saklarim dedim ama inşallah hersey yolunda gider

Maşallah değeriniz yüksek gelmiş umarım ikiside tutmuştur
İnşallah yaşım var benim ikiz olsun çok istedim, inşallah ikimizinde iki kolu da dolu olur rabbim herkesi sevindirsin inşallah çok dua ediyorum hepimiz için
Kizlar benimde cift embriyo transfer edildi 5. Gün embriyosu ama test soluk ya bence benim ikisi tutmadi olsun sağlıklı sihhatli olsunda bi tanesi tutmuş olsun ne yapalım

Kizlar benimde cift embriyo transfer edildi 5. Gün embriyosu ama test soluk ya bence benim ikisi tutmadi olsun sağlıklı sihhatli olsunda bi tanesi tutmuş olsun ne yapalım
Ben 9. Güne kadar kaset test yapmadım canım çıkmayacağını tahmin ediyordum erken gebelik testlerim de soluktu, o yüzden dur bir bakalım hiç belli olmaz

Öyle düşünme herkeste hemen belli olmuyor test iki tane tek fark etmiyor sağlıkla tutunsun Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin gerisi bos

İnşallah vardır ama bence var Benim 7. Gün böyleydi o gün kan verdim 30 çıktı erken gebelikte de böyleydi

Eklentiler

• 0A59CAB9-0135-487F-9405-505EE31F8A12.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 43A02884-0A41-4621-8E36-9395A9C070E1.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…