2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnşallah vardır ama bence var Benim 7. Gün böyleydi o gün kan verdim 30 çıktı erken gebelikte de böyleydi
Benim erken gebelik yok elimde ama böyle yükselerek giderse inşallah bi tane yapicam adet gününde bakalim veya gecikince hani bayağı kırmızı çıksın ki saklayayim diye.
Senin bu tek embriyoyken mi böyle çıktı cnm

Evet benim tek koyulmuştu tutundu çok şükür 30 haftaya merdiven dayadım çok şükür çok zor geldim kusmalardan bu zamana hala çok fena kusuyorum midemde bişey kalmıyor dün gece kalktım 2 de kustum sabah kalktım tekrar kustum bişey yok midemde ama sabah ama boş boş öğürtüyor vucudum şimdi bu saat oldu kahvaltıda yediğimi de kustum vallahi dua edin bana da nolur

Ayy rabbim yardimcin olsun inşallah çoğu gitmiş azı kalmış. Hayırlısıyla Sağ salim evladına kavuş inşallah. Kiz mi erkek mi merak ettim

Ayy hayrlı olsn baya belli darısı başımıza bende erken gebelim testi almştm kargoda tesmatta hala gelmedi gelsin bende yapaym 6.günndeyim

Benim 21 inde tek transfer oldu(5.gun embriyosu. Dün transfer gününü saymazsak 4. Günü dayanamayip idrar testi yaptım . İlk idrarla değil öğleden sonra. Böyle varla yok gibi birşey çıktı . Çok da pişman oldum yaptığıma . O kadar silik ki çok detaylı bakınca gorunuyo ama çok erken dimi daha

Çok erken yapmışsın canım ama insan da dayanamıyor işte demi. Çatlatma iğnesi kullanmış mıydın

Kızlar sonucum 109 çıktı sağlık ocağı doktorum erken bakmışız iki gün sonra tekrar bakalım dedi düşük mü değeri acaba sizce. Transfer gününü sayarsak 9.gün bugün
Bence güzel sonucunuz. Önemli olan bir gün sonra hu değerin en az %60 civarinda katlanması moralinizi bozmasın hiç yükselir Allah’ın izniyle

Bence güzel sonucunuz. Önemli olan bir gün sonra hu değerin en az %60 civarinda katlanması moralinizi bozmasın hiç yükselir Allah’ın izniyle
Çok teşekkür ederim bu kanda tespit edilen ilke gebeliğim. Doktorum da sonucun iyi ama kendini kaptırmamaya çalış önemli olan artması tekrar gel iki gün sonra dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…