2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Simdi transferden ciktim hatta hala hastanede yatiyorum:) 6.gun 3cc transfer edildi,dualarinizi bekliyorum
Dualarım sizinle bebiş sımsıkı tutunsun annesine inşlhh....bende yarın funda h geliyrm bakalım nekarar verecek benimde 6.gün 3.gün embriyom var dondurulan...sizin 3.günler çözdürülecekti sanırım ?

Dualarım sizinle bebiş sımsıkı tutunsun annesine inşlhh....bende yarın funda h geliyrm bakalım nekarar verecek benimde 6.gün 3.gün embriyom var dondurulan...sizin 3.günler çözdürülecekti sanırım ?
Cok tesekkurler amin insallah 3.gun cozduruldu 5.gune de gelmis ama acilmamis oyle olunca hem onu hem 6.gunu transfer edelim mi dedi ama tabi ikisininde tutma ihtimalide olasiliklar icerisinde olunca ben istemedim ikiz bakamam diye korkuyorum acikcasi,isterseniz yarina erteleyelim 3.gun olan acilir mi diye dedim ama İbrahim bey dedi ki o acilmazsa bu sefer 6.gun olan 7.gun olmus olcak biz bugun 6.gun 3cc olani transfer edelim,her iste bir hayir vardir diyorum yani buymus demek ki hayirlisi

Diğeri dondurulacak yarın anladığım kadarıyla.tek transfer yapıldı size

Sizden de hayırlı haberler alalım insallah, sizinle aynı günde opu olduk Funda hanıma, ben de Salı günü transfer olacağım. Benim de 3. Gün embriyom var sanırım Funda hanım onu çözdürecek ve 4bc den daha iyi olursa onu transfer edicek olmazsa 5.gun 4bc olanı yapıcak. Siz intralipid serum ya da embriyo glue yaptiniz mı

İnsallah hepimizin sonucu guzel olur yok hayir hic bi sey yapmadim ben , dumduz tup bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…