2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnsallah hepimizin sonucu guzel olur🫶🏼 yok hayir hic bi sey yapmadim ben , dumduz tup bebek 😂
Sizden de hayırlı haberler alalım insallah, sizinle aynı günde opu olduk Funda hanıma, ben de Salı günü transfer olacağım. Benim de 3. Gün embriyom var sanırım Funda hanım onu çözdürecek ve 4bc den daha iyi olursa onu transfer edicek olmazsa 5.gun 4bc olanı yapıcak. Siz intralipid serum ya da embriyo glue yaptiniz mı
Diğeri dondurulacak yarın anladığım kadarıyla.tek transfer yapıldı size

Kızlar gebeliğiniz oluştuğunda hangi kadın doğumcuya gideceksiniz Funda hoca çok yoğun onla devam edemicez herhalde

Kızlar gebeliğiniz oluştuğunda hangi kadın doğumcuya gideceksiniz Funda hoca çok yoğun onla devam edemicez herhalde
Bi gebelik oluşsun keşke en kolayı o bence hayal gibi geliyor bana şuan hamile olmam,,,,,bi arkadaşımın doktoru vardı beraber gtmistik içim.almıştı doktoru engin sarıca o var aklımda...muay benim evimede yakın bornovaya...

Tekrar tebrik ederim sizin testiniz pozitif olmuştu..Belirti yaşıyor muydunuz belirgin belirtiler var mı ..Testleri pozitif çıkan tüm arkadaşlarinkini de merak ediyorum aslında belitilerini.Bende hiç belirti yok bu beni geriyor, teste yaklaşan günlerinizde nasıldı

Tekrar tebrik ederim sizin testiniz pozitif olmuştu..Belirti yaşıyor muydunuz belirgin belirtiler var mı ..Testleri pozitif çıkan tüm arkadaşlarinkini de merak ediyorum aslında belitilerini.Bende hiç belirti yok bu beni geriyor, teste yaklaşan günlerinizde nasıldı
2,3,4. Günler arada kasık ağrısı oluyordu göğüslerim şişti ve hassasiyet vardı. 5,6,7. Günler belirti olmadı o yüzden üzüldüm biraz ama 8. Gün tekrar kasık ağrısı başladı 9.gün test yaptım evde öyle öğrendim. Sizin kaçıncı gününüz

2,3,4. Günler arada kasık ağrısı oluyordu göğüslerim şişti ve hassasiyet vardı. 5,6,7. Günler belirti olmadı o yüzden üzüldüm biraz ama 8. Gün tekrar kasık ağrısı başladı 9.gün test yaptım evde öyle öğrendim. Sizin kaçıncı gününüz
Benim bugun 7 doldu. İlk 3 gün kasıkta benim de vardı hafiften ama 4.gün kesildi sabah uyandığımda hicbirsey yoktu sıfır belirti .canım sıkıldı biraz.goguskerde hiçbir şey yok hiç olmadı.

Ben İzmir’de yaşamıyorum, tedavi için geldim izmire, Salı günü transfer olup perşembe günü Mardin’e evime gideceğim uçakla. Gebelik oluşsun da gerisi hallolur insallah bi şekilde 🌸💐

Bi gebelik oluşsun keşke en kolayı o bence hayal gibi geliyor bana şuan hamile olmam,,,,,bi arkadaşımın doktoru vardı beraber gtmistik içim.almıştı doktoru engin sarıca o var aklımda...muay benim evimede yakın bornovaya...
benim de öyleydi gerçekten 6 yıldır evliyim kimyasal bile olmamıştı hiç o yüzden stres yapmayın hep pozitif düşünün biliyorum zor bir süreç ama inancınızı yitirmeyin 🌺

X