2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhabalar inşallah güzel haberler alırsınız. Benc14 ağustos ta 2 tane 5.gun embriyo transferi oldum 6.gun dayanamayıp kan verdim 11 çıktı değerim doktor gebelik var ama erken dedi 2 gün sonra tekrar yaptım değerim 22 çıktı. Şükür artış oranı güzel ama korkuyorum düşük diye. Yarın 10. Günüm tekrar kan vereceğim aranızda benim gibi olup da yükselen oldu mu?

Kizlarr sizce catlatma etkisi mi ??? Ben cok heyecan yaptım
H Heticin87
@hasrttt
Ve diger kizlar bakin lütfen bugün catlatmanin catlatma günü dahil 10.gun
Tarnsferin de transfer günü hariç 4. Günü
Dondurulmuş 5.gün embriyosu
Çatlatma iğnesi olayını tam bilmiyorum ben ne zaman geçer geçmez ama şu an çizgi görünüyor yani baya 🥰 İnşallah güzel haberler alırsın Rabbim hepimize bebislerimizi sağlıkla nasip etsin inşallah 🌹

Bak bu benim daha önceki gebeligimden üsttekinde cok hafif biz cizgi vardi 2 gün sonra testi tekrar ettim böyle olmuştu.
Bu transferin 5.ve 7.gunleri ve bu 3. Gün embriyosuydu
3. Gün embriyosunda sizde 7. Gün öğrenmişsiniz benimde 3. Gün embriyosu ve 7. Gün ben 5. Gün akşam öğrendim
O zaman da mi catlatma iğnesi olmustunuz öyleyse eğer şimdiki testte pozitif olabilir

3. Gün embriyosunda sizde 7. Gün öğrenmişsiniz benimde 3. Gün embriyosu ve 7. Gün ben 5. Gün akşam öğrendim
O zaman da mi catlatma iğnesi olmustunuz öyleyse eğer şimdiki testte pozitif olabilir
Evet o zamanda catlatma ignesi olmuştum 5. Gun ilk testi yaptigimda catlatmanin 10. Günüydü

Bi arkadaşımın 9. Güne kadar idrarda negatifti 10. Gün kanda 36 çıktı sonra git gide yükseldi dünde keseyi gördü sağlıklı gebelik şuanda geç tutunma olabiliyor
Yaa maşallah benim de 8. Gün kan değerim 22 geldi çok korkuyorum ama bu yorumu görünce sevindim. Rabbım banada tüm bekleyenlere güzel haberler almayı nasip etsin

Kizlarr sizce catlatma etkisi mi ??? Ben cok heyecan yaptım
H Heticin87
@hasrttt
Ve diger kizlar bakin lütfen bugün catlatmanin catlatma günü dahil 10.gun
Tarnsferin de transfer günü hariç 4. Günü
Dondurulmuş 5.gün embriyosu
Çatlatma iğnesinin etkisini hiç bilmiyorum ama görünüyor çizgi hem çok erken zaten ama bence giderek koyulaşır 🙏

X