2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar göğüs ucu hassasiyeti yaşayan var mı ilaçlardan mı acaba tamamı değil sadece ucunda ağrı var dokunamıyorum

Haklısınız zor anlayabiliyorum ama ne kadar stres uzak okadar iyi tecrübelerimle sabit ben 25 yaşındayım 2 defa transfer oldum ikiside çift embriyo kaliteleri çok çok iyi şimdi 3.Transferim oldum onunda kalitesi çok güzel 4AB ve 3AA ama ben sevinemiyorum çünkü 4 tane iyi kalite olmasına rağmen boşa çıktı inanın bunun iyi kalite oluyor olması beni hiç rahatlatmıyor diyorum ki keşke 1 tane olsaydı düşük kalitede olsa sağlıklı olsaydı tutunsaydı ben hiç bu stresleri çekmeseydim önemli olan çok embriyo yada kalitesi değil sağlıklı olması ben bu formda gittiğim yerde 3bb 3bc 4bb 4bc olupta çok tutanı benim gibi olupta tutmayanı kendimde tecrübe ettim içinizi yüreğini temiz tutun inşallah hakkınızda ki en güzel sizi bulucaktır çok zor bir süreç çünkü inanın çok bunaldım ve artık son embriyolarım bi ümitte olsun tutsun ve bu yoldan çıkayım çok istiyorum
Yaaa negüzel yazmışsınız...yaşınız çok genç erken başlamışsınız bu stresli yola....benim 3.tedavim takmamaya çalışıyorum ama bende her o masaya yattığımda ultrason ekranına bakarken allahım şu ekranda artık bebiş göreyim.diyorum.inşllh iyi olur hersey bu son maddi manevi bidaha başlayamıcam yoruldum artık.

Yaaa negüzel yazmışsınız...yaşınız çok genç erken başlamışsınız bu stresli yola....benim 3.tedavim takmamaya çalışıyorum ama bende her o masaya yattığımda ultrason ekranına bakarken allahım şu ekranda artık bebiş göreyim.diyorum.inşllh iyi olur hersey bu son maddi manevi bidaha başlayamıcam yoruldum artık.
Maalesef ki öyle bende bu tedavi olumsuz olursa ki bunu düşünmek bile istemiyorum ama uzun bir süre ara vericem çünkü çok fazlasıyla yoruldum

Kizlar bugun transfer oldum ay bu zaman nasil gececekkk embriyo glue da yaptilar biraz agrim var ama 2sini bekle dedi doktor ben galiba 12 gun degil 10.gun kan testi vericem ay
Kizlar bugun transfer oldum ay bu zaman nasil gececekkk embriyo glue da yaptilar biraz agrim var ama 2sini bekle dedi doktor ben galiba 12 gun degil

Kizlar bugun transfer oldum ay bu zaman nasil gececekkk embriyo glue da yaptilar biraz agrim var ama 2sini bekle dedi doktor ben galiba 12 gun degil 10.gun kan testi vericem ayy
Bende dün oldum doktorum 30 agustosta test verebilirsin dedi 🥹

Kızlar bende bel ağrısı cook var trasfer 5. Günü 2 3 gündür şiddetli ayaklarım şiş ayaklarda yanma var karında şişlik 16 Ağustos transfer oldum

Kızlar morel bozmayın inanın sağlıklı olması önemli ben 3 tane 5AA 1 tanede 3AA transfer ettirdim hepsi çok iyi kalite hiç biri tutmadı önemli olan sağlıklı olması benim doktorum da 40 yaş hasta vardı 3.gğn orta kalite transfer oldu tutmuştu kalp atışı için gelmişti nasip varsa sağlıklıysa size tutunucaktır
Cok dogru valla bu iste mantik yok bence kismet artik olcagi varsa oluyor tutcagi varsa tutuyor💁🏼‍♀️

X