2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Selam kızlar. Bende pazartesi opu oldum. 5 yumurta toplandı sadece cok moralım bozuldu. Dün aradılar 2 yumurtam döllenmiş. 5.güne kadar gider mi çok canım sıkkın dua edin bana da 🥲
Benim 6 yumurta toplandi. 3u dollendi. 2si 5.gune geldi ve bugun hamile oldugum ogrendim 🙏🏻 sizin de 2 olsun ve 5. Gune kadar dayansin diye diliyorum

aranizda iki embriyo koyan var mi? Benim 4 yasinda bir oglum var. Ikinci cocugumuz icin deniyoruz. Yasim 38 ve cok yumurtam yok. Sanai artirmak icin iki embriyo koyduk. Simdi de ikiz olursa diye stres oldum :)
Benim de 2 embriyo 5.gün transferim keşke tutsa da ikiz üçüz kaç olursa sağlıkla gelsinler de ben razıyım hayatımı onlara adamaya ne güzel oğlunuz da varmış Allah bağışlasın. Bu arada belirti var mıydı biraz anlatır mısınız

Benim de 2 embriyo 5.gün transferim keşke tutsa da ikiz üçüz kaç olursa sağlıkla gelsinler de ben razıyım hayatımı onlara adamaya ne güzel oğlunuz da varmış Allah bağışlasın. Bu arada belirti var mıydı biraz anlatır mısınız
Hic belirtim yoktu. Hatta yuzde yuz negatif olacak dedim. 2 bucuk senedir deniyoruz ikinci cocugumuz olsun diye. 4 kez asilama yapildi. Ilk defa tup bebek yaptik. Dun sadece boyle ani terlemeler oldu ve biraz yorgun hissediyordum kendimi. Bir an once sizin de bebeginiz bebekleriniz konsun istediginiz gibi olsun 🙏🏻

Amin teşekkürler siz de sağlıkla kucağımıza alırsınız inşallah ❤️🌹

Bende 10 temmuzda opu olmustum...benimde 2 si 3.gün iyi kaliteymiş diğeri 6.gün 4bc...kısmet bu işler insllh güzelce ilerler embiriyolarınız haber verin lütfen umit olun bizlere...3cc için nededi peki size funda hnm
Amin insallah,o da gebelik getirebilir dedi yani bugun embriyolog ile de gorustum tabi panik atak olarak😂 biz gebelik ihtimali olmayan hic bir embriyoyu dondurmak icin dondurmuyoruz 3.gun 5e ilerleyemezse onu transfer ederiz ondan da gebelik gelebilir hic moralinizi bozacak bir sey yok dedi😍

Amin insallah,o da gebelik getirebilir dedi yani bugun embriyolog ile de gorustum tabi panik atak olarak😂 biz gebelik ihtimali olmayan hic bir embriyoyu dondurmak icin dondurmuyoruz 3.gun 5e ilerleyemezse onu transfer ederiz ondan da gebelik gelebilir hic moralinizi bozacak bir sey yok dedi😍
Hadi inşllh ibrahim bey banada öyle dedi...güzel haberler verin bana olir mu pozitif olsun..cuma gunüde bilgi verin ilerledi mi neoldu🙏

Kizlar bugun transfer oldum ay bu zaman nasil gececekkk embriyo glue da yaptilar biraz agrim var ama 2sini bekle dedi doktor ben galiba 12 gun degil 10.gun kan testi vericem ayy

Hadi inşllh ibrahim bey banada öyle dedi...güzel haberler verin bana olir mu pozitif olsun..cuma gunüde bilgi verin ilerledi mi neoldu🙏
Kızlar morel bozmayın inanın sağlıklı olması önemli ben 3 tane 5AA 1 tanede 3AA transfer ettirdim hepsi çok iyi kalite hiç biri tutmadı önemli olan sağlıklı olması benim doktorum da 40 yaş hasta vardı 3.gğn orta kalite transfer oldu tutmuştu kalp atışı için gelmişti nasip varsa sağlıklıysa size tutunucaktır

Kızlar morel bozmayın inanın sağlıklı olması önemli ben 3 tane 5AA 1 tanede 3AA transfer ettirdim hepsi çok iyi kalite hiç biri tutmadı önemli olan sağlıklı olması benim doktorum da 40 yaş hasta vardı 3.gğn orta kalite transfer oldu tutmuştu kalp atışı için gelmişti nasip varsa sağlıklıysa size tutunucaktır
Haklısıniz ama işin içine girince devamlı bir araştırma halinde oluyoruz umut arıyoruz....

Haklısıniz ama işin içine girince devamlı bir araştırma halinde oluyoruz umut arıyoruz....
Haklısınız zor anlayabiliyorum ama ne kadar stres uzak okadar iyi tecrübelerimle sabit ben 25 yaşındayım 2 defa transfer oldum ikiside çift embriyo kaliteleri çok çok iyi şimdi 3.Transferim oldum onunda kalitesi çok güzel 4AB ve 3AA ama ben sevinemiyorum çünkü 4 tane iyi kalite olmasına rağmen boşa çıktı inanın bunun iyi kalite oluyor olması beni hiç rahatlatmıyor diyorum ki keşke 1 tane olsaydı düşük kalitede olsa sağlıklı olsaydı tutunsaydı ben hiç bu stresleri çekmeseydim önemli olan çok embriyo yada kalitesi değil sağlıklı olması ben bu formda gittiğim yerde 3bb 3bc 4bb 4bc olupta çok tutanı benim gibi olupta tutmayanı kendimde tecrübe ettim içinizi yüreğini temiz tutun inşallah hakkınızda ki en güzel sizi bulucaktır çok zor bir süreç çünkü inanın çok bunaldım ve artık son embriyolarım bi ümitte olsun tutsun ve bu yoldan çıkayım çok istiyorum

X