2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Transfer gününü saymazsak 5. Gün canım bir de ateş gibi üst vücudum, bacaklarım buz gibi vücudumun üstü yanıyor, ya da benim beynim yandı artık 😀
Banada deli gibi ara ara sıcak basıyor. Ve yüzüm yanıyor. Benimde transfer günü hariç 2. Günüm sen catlatma vuruldunmu

Merhaba hangi asamadasini😍
Benim ki biraz karışık.temmuzda opum oldum.3 embriyom donduruldu.gebelik haberi paylasan arkadaş gibi 4bc kalite düşük diye üzuldum.ama umutoldu kendisi bana...ben bu ay yine opu olucam yedekleme yapacak funda hnm çünkü miyom ameliyatı olmam lazım ameliyat snrası rezerv düşer vs diye garantiye almak istedi.şuan adet oldum olcam kontrole gelicem buhfta hersey netleşecek...

Benim de 3 temmuz da opu oldu ilk deneme,2 embriyom donduruldu biri 3.gun iyi kalite digeri 6.gun 3cc.funda hoca 3.gunu cozdurdu bugun insallah cumaya direnirse onu transfer edicez,direnemezse digeri transfer olucak:)

Bugün transfer öncesi son muayenemi oldum kalınlık 8,8 olarak ölçüldü 3 çizgi görünümün de var güzel görünüyor dedi doktor yarın transfer olacağım inşallah 🙏 pozitif alan arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum Allah devamına da ulaşırsın negatif alan arkadaşlarım da pes etmeyin her şeyin bi zamanı var günü geldiğinde Allah herşeyin en iyisini sizlere layıkıyla nasip etsin🌸

Yapmayı düşünmüyorum canım evde 26 sı test günüm o gün gidip kan vericem direkt sen yapmayı düşünüyor musun
Ben düşünüyorum cnm ya testle direkt şok olmak istemiyorum eğer olumsuzsa hiç olmadi kendimi hazirlarim en kötü ihtimalle ama benim test günüm çok ge. 2 eylul e verdi yani bence cok gec o yüzden yaparim yanı

Ben düşünüyorum cnm ya testle direkt şok olmak istemiyorum eğer olumsuzsa hiç olmadi kendimi hazirlarim en kötü ihtimalle ama benim test günüm çok ge. 2 eylul e verdi yani bence cok gec o yüzden yaparim yanı
Kaçıncı gün yapacaksın peki erken yapma ama ben o çizgiyi orada bir yıldır görmediğim için bende resmen travma oldu gebelik testleri 🥹

merhabalar ne zaman transfer oldunuz ben bugun oldum test tarihim 2 eylül birlikte pozitifleri görürüz inşallah 🙏

Benim de 3 temmuz da opu oldu ilk deneme,2 embriyom donduruldu biri 3.gun iyi kalite digeri 6.gun 3cc.funda hoca 3.gunu cozdurdu bugun insallah cumaya direnirse onu transfer edicez,direnemezse digeri transfer olucak:)
Bende 10 temmuzda opu olmustum...benimde 2 si 3.gün iyi kaliteymiş diğeri 6.gün 4bc...kısmet bu işler insllh güzelce ilerler embiriyolarınız haber verin lütfen umit olun bizlere...3cc için nededi peki size funda hnm

Benim ki biraz karışık.temmuzda opum oldum.3 embriyom donduruldu.gebelik haberi paylasan arkadaş gibi 4bc kalite düşük diye üzuldum.ama umutoldu kendisi bana...ben bu ay yine opu olucam yedekleme yapacak funda hnm çünkü miyom ameliyatı olmam lazım ameliyat snrası rezerv düşer vs diye garantiye almak istedi.şuan adet oldum olcam kontrole gelicem buhfta hersey netleşecek...
İnanıyorum ben sizden de pozitif haberini alacağız en kısa zamanda 🥰 4bc orta kalite geçiyo düşük diye düşünmeyin önce Allah’a sonra Funda hocaya güvenelim ♥️

merhabalar ne zaman transfer oldunuz ben bugun oldum test tarihim 2 eylül birlikte pozitifleri görürüz inşallah 🙏
Ben 19 unda oldum ama benimde test tarihim 2 si. Gec istyor benim merkez testi ama ben o zamana kadar durmam veririm kan diye düşünüyorum çünkü 31 agusosta adet günüm zaten

aranizda iki embriyo koyan var mi? Benim 4 yasinda bir oglum var. Ikinci cocugumuz icin deniyoruz. Yasim 38 ve cok yumurtam yok. Sanai artirmak icin iki embriyo koyduk. Simdi de ikiz olursa diye stres oldum :)

X