2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yapmayın bence de sabredin negatif çıkacak diye demiyorum bunu pozitif çıksa da aynı endişeye telaşı yaşayacaksınız hatta daha fazlasını. Bu seferde tüm hareketlerinize daha çok dikkat edeceksiniz acaba kimyasal mı diye strese gireceksiniz test doğru mu diyeceksiniz. Şuan en azından bunlar yok pozitif olması endişesi var sadece. Kendiniz ekstra stresler sokmayın akışına bırakın bebişini sizinle olsun inşallah 🤗
İnşallah yorumunuzla biraz sakinleştim teşekkür ederimm ♥️

Kızlar günaydınn transferden beri her gün sabahın köründe kalkıyorum sebepsiz bu gün bile 7 de kalktım siz de böyle misiniz 😅
İlk zamanlar heycandan sonrasıda kusmaktan 7’de hatta 6’da dikiliyorsun ayağa 28+2 haftalık oldum bu sabah bile kalktım kusmaya 😂😂 millet ilk 4 ay yaşıyor ben 7 ayıma girdim doğuracam nerdeyse hala kusuyorum ama tek duam hamilelik olsun da kusmayın gerçekten çok kötü çünkü ben sabah 5’te uyanıyodum daha doğrusu bebek tarafından uyandırılıyodum ağzıma ekmek atıp öyle uyumaya devam ediyodum yoksa kusmaktan imkanı yok duramıyodum açlıktan resmen kusturuyordu beni

İlk zamanlar heycandan sonrasıda kusmaktan 7’de hatta 6’da dikiliyorsun ayağa 28+2 haftalık oldum bu sabah bile kalktım kusmaya 😂😂 millet ilk 4 ay yaşıyor ben 7 ayıma girdim doğuracam nerdeyse hala kusuyorum ama tek duam hamilelik olsun da kusmayın gerçekten çok kötü çünkü ben sabah 5’te uyanıyodum daha doğrusu bebek tarafından uyandırılıyodum ağzıma ekmek atıp öyle uyumaya devam ediyodum yoksa kusmaktan imkanı yok duramıyodum açlıktan resmen kusturuyordu beni
Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah be işinizi sağlıcakla kucağınıza alın 🥰 ne zaman başlamıştı mide bulantılarınız kusmalarınız

Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah be işinizi sağlıcakla kucağınıza alın 🥰 ne zaman başlamıştı mide bulantılarınız kusmalarınız
Ben 8 haftaya kadar mükemmeldim dedim bu haftaya kadar başlamadı bundan sonra da başlamaz dedim o gün bugündür kusuyorum kolum damar yolu açılmasından tahriş olmuştu artık şimdi mide koruyucu kullanıyorum da biraz daha iyiyim

merhaba ben de 14 Ağustosta transfer oldum bugün 5.gün ama her hangi bir belirti yok sadece çok uzanıyorum diye belim ağrıyor başka da bir şey yok 🤷‍♀️

Ben 8 haftaya kadar mükemmeldim dedim bu haftaya kadar başlamadı bundan sonra da başlamaz dedim o gün bugündür kusuyorum kolum damar yolu açılmasından tahriş olmuştu artık şimdi mide koruyucu kullanıyorum da biraz daha iyiyim
Bayaa yoğun olmuş bulantılarınız çok geçmiş olsun. Ailenizde falanda varmıydı acaba bu şekilde genetik bir şey mi mide bulantısı bilginiz var mı?

Arkadaşlar belirti olarak söylenebilecek pek bir şey yok bence. Belirti yok diye canınızı sıkmayın. Karın ağrım var arada yumurtalıklarda sızı hissediyorum. Ama bence normalde adet zamanı da ağrı olur ya onun gibi düşünüyorum. Örneğin benim adet olduğumda ya da olacagimda bacaklarım çok ağrır. Üç gündür bacaklarım ağrıyor. İlk sonucum 213 çıktı inşallah yükselmeye devam eder🙏🏻

X