2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

7 ağustosta 2. Gün embriyosu transfer oldum. Bugün 11. Günüm. Yarın sabah kan testi vereceğim. Biraz önce yani akşam erken gebelik testi yaptım. Belirgin olmasa da çok hafif silik çıktı. Var mı yok mu anlayamadım. Tabi sabah idrarı olmadığı için de arada kaldım 🙄
IMG_4809.jpeg

Benim transfer sonrası bugün 4.gün benim burnum çok kanadı kasıklarımda ince bir sızı var göğüslerimde birşey hissetmiyorum
Burun kanaması yaşayan var mı?

7 ağustosta 2. Gün embriyosu transfer oldum. Bugün 11. Günüm. Yarın sabah kan testi vereceğim. Biraz önce yani akşam erken gebelik testi yaptım. Belirgin olmasa da çok hafif silik çıktı. Var mı yok mu anlayamadım. Tabi sabah idrarı olmadığı için de arada kaldım 🙄
Eki Görüntüle 3467438
Var gibi canim ınsallah hayirla sonuçlanır 🤲

Eki Görüntüle 3467438
Var gibi canim ınsallah hayirla sonuçlanır
Amin inşallah benim test günü 25i sizin kaçıncı gün embriyosu neden o kadar geç test gününüz
Bende 14 dunde tranfer oldum benim ki 26 si 😂

İlk zamanlar heycandan sonrasıda kusmaktan 7’de hatta 6’da dikiliyorsun ayağa 28+2 haftalık oldum bu sabah bile kalktım kusmaya 😂😂 millet ilk 4 ay yaşıyor ben 7 ayıma girdim doğuracam nerdeyse hala kusuyorum ama tek duam hamilelik olsun da kusmayın gerçekten çok kötü çünkü ben sabah 5’te uyanıyodum daha doğrusu bebek tarafından uyandırılıyodum ağzıma ekmek atıp öyle uyumaya devam ediyodum yoksa kusmaktan imkanı yok duramıyodum açlıktan resmen kusturuyordu beni
Canım 9 ay kustum. Şimdi birileri hamile kalayım yeter ki kussam da olur dediğinde , hemen uyarıyorum. Sağlıklı rahat gebelik geçirelim inşaallah ❤️

X