2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba arkadaşlar 13 ağustos 5. Gün transferim yapıldı bugün 4. Günüm sürekli test yapmak istiyorum elimde gebelik testi olmadığı için ovulasyon testi yaptım koyu çıkmadı içimi bi olumsuzluk kapladı daha çok erken diye kendimi telkin etmeye çalışıyorum 🙏🏻

Merhaba arkadaşlar 13 ağustos 5. Gün transferim yapıldı bugün 4. Günüm sürekli test yapmak istiyorum elimde gebelik testi olmadığı için ovulasyon testi yaptım koyu çıkmadı içimi bi olumsuzluk kapladı daha çok erken diye kendimi telkin etmeye çalışıyorum 🙏🏻
Benimde 12 Ağustos bence çok erken en azından birkaç gün daha geçsin olumlu düşünelim olumlu olsun 🙏🏻🙏🏻

Ya ben tüp bebek denemeden önce ovulasyon vardı elimde bi yapayım dedim koyu çıkmıştı bende heveslenmiştim ama gebelik testi negatifti tüp bebek yaptım 😂😂 yani boşuna ona bel bağlamayın yalan o olay bence bende tutmadı en azından hani şey olayı var ya çin takvimine göre cinsiyet belirleme bazılarında tutar bazısında tutmaz ojun gibi 😂

Kızlar merhaba
Bugün kan testim negatif çıktı.
Diğer arkadaşlarımın süreçlerini hayırla sonuçlandırmalarını diliyorum.

Evet veteriner kliniginde su an. Damagi yarilmis omu hemen diktiler ama çene ameliyati olacak onu beklememiz gerekti çünkü damaktan akan kan cigerlerine dolmus. Pazartesi ameliyat olsum da kuzum. Ben de dikkat etmeye devam ediyorum. İlaclarimi aliyorum. Ben 12 gune kadar test yapmiycam.

Ya bizim burda uğunmak diye bir tabir vardir siz de bilir misiniz. Yavrum arabanin altına sığınmış onu ordan aldim yukari ciktim ama dakikalarca uludum resmen. İcim paramparca oldu. Kocam dikkat et karninda bebekler var diyince kendime geldim. Sonra ben kendime geldim ama eşim cok uzgun hala agliyor ara sira.

Yok yok kizim iyi olacak diye iyi düşünmeye çalışıyorum .

Kizlar guzel dualariniz ve desteğiniz icin minnettarim. İnsallah hepimiz saglicakla bebeklerimize kavusuruz.
Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm bir an önce sağlığına kavuşsun kediniz 🙏

Merhaba kızlar yine bennnn ☺️ bugün test günümdü ve kan verdim. Test sonucuma göre beta 237 çıktı. Doktorum salı günü tekrarlayalım testi dedi o zaman net konuşuruz dedi. Beta 237 den geriye düşebilir mi olabilir miii böyle bişey
Hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza alın 🌸 embriyonuzun kalitesi neydi biliyor musunuz

4 defa denedim artık denemeye gücüm var mı bilmiyorum
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Bu alanda fonksiyonel tıpı çok öneriyorlar bir süre tüp bebeğe ara vermeyi düşünüyorsanız mutlaka araştırın. Bağırsak eliminasyon diyeti bu sürece çok fazla olumlu katkısı var. Lütfen umudunuzu kaybetmeyin tekrar gücünüzü toplayana kadar en azından fonksiyonel tıp ile devam edin daha sonrasında tekrar başlarsınız bu sürece. Her şey gönlünüzce olsun

Günaydın kızlar 🤗 o zaman bende size şöyle güzel bir dua edeyim. Test yapmak için sabırsızlanıyorsunuzya Rabbim hepinizin sonucunu pozitif eylesin de aynı heyecanı keseyi görmek için sonra da kalp atışını duymak için yaşayın inşallah 😃😃
Aminnn inşallah 🙏🏻🙏🏻 bu gün 6.günüm çok istedim test yapmayı sonra vazgeçtim 🫣

Aminnn inşallah 🙏🏻🙏🏻 bu gün 6.günüm çok istedim test yapmayı sonra vazgeçtim 🫣
Yapmayın bence de sabredin negatif çıkacak diye demiyorum bunu pozitif çıksa da aynı endişeye telaşı yaşayacaksınız hatta daha fazlasını. Bu seferde tüm hareketlerinize daha çok dikkat edeceksiniz acaba kimyasal mı diye strese gireceksiniz test doğru mu diyeceksiniz. Şuan en azından bunlar yok pozitif olması endişesi var sadece. Kendiniz ekstra stresler sokmayın akışına bırakın bebişini sizinle olsun inşallah 🤗

X