2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba ne kadar güzel🍀🥰🧿 Tebrik ederim.İki gün sonra iki katına çıkmış olcak bence...Çok olumlu düşünün artık geriye düşer filan diye düşünmeyin yaaa ! Tadını çıkarın iki gün sonra katlanmış değerinizi görürsünüz inşallah ..🍀🙏
İnşallahh çok emekler veriyoruz bu yolda. İğnesiydi ilacıydı derken. Stres ayrı cabası. Teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için

Kızlar transferden sonra kabız olmamak gerekiyormuş neden acaba ben bugün transfer oldum ama kabız olmuşum bilgisi olan var mı

Kızlar transferden sonra kabız olmamak gerekiyormuş neden acaba ben bugün transfer oldum ama kabız olmuşum bilgisi olan var mı
Hemşire fitilin kabız yaptığını söyledi bana, ıkınmamak gerekiyor çok zorlamamak, bunun için dupalac şurup önerdiler olursam diye ama olmadım. Kuru kayısı, kabak çekirdeği badem ve bol su katı şeyler çok yemedim

Merhaba Kızlar ben bugün transfer oldum..3. gün embriyosu ,tek bir transfer..Test tarihim de 27 Ağustos dendi.Heyecanlı bekleyiş başladı.Allah hepimizin yüzünü güldürsün 🙏 bu süreçte nasıl belirtiler oluyor nelere dikkat etmeliyim?
Merhaba.
Öncelikle bebisiniz simm sıkııı tutunsun size bende dün transfer oldum test günlerimiz arasında 1 gün var güzel haberlerinizi bekliyorum 💕😍

Hemşire fitilin kabız yaptığını söyledi bana, ıkınmamak gerekiyor çok zorlamamak, bunun için dupalac şurup önerdiler olursam diye ama olmadım. Kuru kayısı, kabak çekirdeği badem ve bol su katı şeyler çok yemedim
Ben fitil kullanmıyorum duphalac şurup verdiler onu kullanırım

Kızlar merhabalar ben bu ay temmuz başı adet oldum ama malerse kist olduğu için doktor tedaviye başlamadı şimdi adetim bitti tekrar kontrole gittiğimde kist devam ettiğini söyledi şimdi bu ayda mı başlamaz çok merak ediyorum ya sizlerde böyle durum olup geçen ve be zaman geçtiğini söyleyecek birileri var mı 😞😞
Benimde kistlerim vardı canım 1 ay dienelle kullandırdı doktorum kistim düstü sonra başladı tedaviye. Kist varken pek tedavi etmek istemiyorlar ama tabi kist cesidi buyuklugu zarar verip vermiyecegine gore degisebilir. Benim ek olarak cikolata kistim var mesela o duruyodu ben tedabiye basladigimda pazartesi kan testi vercem bu 2.transferim insallah tutmustur.

Merhaba, bugün 10. Günüm son iki gün 🥹8. Gün dayanamadım idrar testi yaptım ama akşam beş gibiydi testin adı days doctordı, ikinci çizgiyi göremedim çok üzüldüm 😔dün ise adet olucakmışım gibi ağrılarım vardı, sırt ağrısı, kasık ağrısı bir de mide bulantım, halsizlik de cabası... Bugün ise daha iyiyim, test yapmayacaktım ama dayanamadım :KK43: siz ne dersiniz? Günde iki kez iğne, üç kez fitil, estrofem ve coraspin kullanıyorum
Canım benimde 8. Gün bugün o kadar zor tutuyorum ki kendimi test yapmamak için. Transfer sonrası 10. Günü test günü olarak veriyor çoğu doktor, kanda yeterli seviyeye ulaşacağı düşünülüyor bence 10. Gün test yapıldığında az çok gerçek sonucu verir. Hakkımızda hayırlısı olsun 🙏

Selam ben de dun transfer olmustum. Dun yazmistim hatta. Bu sabah korkunc bi sey oldu kedim balkondan asagiya düştü cocugun agzi yuzu darmadagin oldu cok kotu anlardi. Ben çok kotu oldum eşim benden daha kötü oldu. Yani transferin hemem sonrasi boyle bir sanssizlik yasanmasi canimi sikti . Sizce embriyolar etkilenmis midir. İgnelerimi ilaclarimi almaya devam ediyorum.

Selam ben de dun transfer olmustum. Dun yazmistim hatta. Bu sabah korkunc bi sey oldu kedim balkondan asagiya düştü cocugun agzi yuzu darmadagin oldu cok kotu anlardi. Ben çok kotu oldum eşim benden daha kötü oldu. Yani transferin hemem sonrasi boyle bir sanssizlik yasanmasi canimi sikti . Sizce embriyolar etkilenmis midir. İgnelerimi ilaclarimi almaya devam ediyorum.
Kediniz yaşıyor mu şu an??

Çok üzüldüm kediniz için inşallah durumu iyidir 😢 benimde bi kedim var yaşadıklarınızı tahmin edebiliyorum
İyi düşünün iyi olsun ilaçlarınızı kullanıp dua etmekten başka yapılacak bişey yok. İnşallah size sımsıkı tutunur bebişiniz 🤲🏻

Çok üzüldüm umarım kediniz hayatta ve yaşıyordur 🙏 zor olacaktir ama olabildiğince minimum sıkıntı stres şeklinde geçirmeye çalışın sürecinizi ve ilaçlarınızı can sıkkınlığı ile ihmal etmeyin lütfen 🙁

Kediniz yaşıyor mu şu an??
Evet veteriner kliniginde su an. Damagi yarilmis omu hemen diktiler ama çene ameliyati olacak onu beklememiz gerekti çünkü damaktan akan kan cigerlerine dolmus. Pazartesi ameliyat olsum da kuzum. Ben de dikkat etmeye devam ediyorum. İlaclarimi aliyorum. Ben 12 gune kadar test yapmiycam.
Çok üzüldüm kediniz için inşallah durumu iyidir 😢 benimde bi kedim var yaşadıklarınızı tahmin edebiliyorum
İyi düşünün iyi olsun ilaçlarınızı kullanıp dua etmekten başka yapılacak bişey yok. İnşallah size sımsıkı tutunur bebişiniz 🤲🏻
Ya bizim burda uğunmak diye bir tabir vardir siz de bilir misiniz. Yavrum arabanin altına sığınmış onu ordan aldim yukari ciktim ama dakikalarca uludum resmen. İcim paramparca oldu. Kocam dikkat et karninda bebekler var diyince kendime geldim. Sonra ben kendime geldim ama eşim cok uzgun hala agliyor ara sira.
Çok üzüldüm umarım kediniz hayatta ve yaşıyordur 🙏 zor olacaktir ama olabildiğince minimum sıkıntı stres şeklinde geçirmeye çalışın sürecinizi ve ilaçlarınızı can sıkkınlığı ile ihmal etmeyin lütfen 🙁
Yok yok kizim iyi olacak diye iyi düşünmeye çalışıyorum .

Kizlar guzel dualariniz ve desteğiniz icin minnettarim. İnsallah hepimiz saglicakla bebeklerimize kavusuruz.

X