2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar selam, ben 9. Gün dayanamayıp kan testi yaptırmıştım. <0,1 geldi, doktorumla konuşup ilaçları bıraktım. Şimdi reglim 5 gün gecikti, kahverengi lekelenme geliyor. Ama bugün yani 15. Gün yaptığım idrar testi de negatif. Yani hamilelik yok ama regl olamıyorum. Hep düzenlidir reglilerim. Ve doğal sirkus olduğu için çok ilaç da kullanmadım. Femara ve progestanı daha önce de kullanmıştım ama böyle bir etki yapmamıştı. Acaba ilaçlar böyle etki ediyor olabilir mi? Kist vs olmuş olabilir mi?

Avakadoyu olgunlaştıktan sonra ezip üzerine bal döküp karıltırabilirsiniz üzerine ceviz döküyorum ben tadı aynı muz gibi oluyor. Yada avakado ve muzu ezip karıştırıp üzerine ceviz dökebilirsiniz

Kaliteyi bugün öğrendik transfer edilen 2ab.
5aa ve 5ab 2 embriyo pgt gitmiş olanlar.
Neden böyle bir şey yapılmış acaba anlamadım sebebini. Çok geçmiş olsun. pgt’ye gidenlerin kalitesi süpermiş. İnşallah onlar sağlam gelirse bu sefer pozitif olacak inanıyorum ben

Avakadoyu olgunlaştıktan sonra ezip üzerine bal döküp karıltırabilirsiniz üzerine ceviz döküyorum ben tadı aynı muz gibi oluyor. Yada avakado ve muzu ezip karıştırıp üzerine ceviz dökebilirsiniz
Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapıcam sanırım avakado olgun değil daha acı geldi tadı

Kadın doğum prof.u da tam aksini söylüyor. Diyetisyen kullanılan vitaminin en az 3 ay kullanılması sonucu etkisi olabileceğini belirtmek istemiş olabilir, ben solgar kullandım. Transferim pozitif sonuçlandı, umarım bu şekilde de devam eder. Buradaki tüm arkadaşlarım için öncelikle hayırlısını, sağlıklısını dilerim. Gönlümüzce olsun her şey…

Aranızda şiddetli sağ kasık krampları yaşayan var mı? 3-4 saniye kadar şiddetli sağ kasığıma ağrı giriyor. Sonra geçiyor. Gün içinde 5-6 kez oluyor. Genel olarak sağ kasığımda bi rahatsızlık hissediyorum. Bu kramp beni bitirdi.

Merhaba benimde bu transferim doğal siklusla. Acaba siz transfer olmadan önce e2 ve lh değerleriniz kaçtı?

Olgunlaşmış avokado+biraz limon+tuz+labne çok güzel oluyor. Yanında çırpılmış yumurta ve kızarmış ekmekle kahvaltı yapıyorum çok tatmin ediyor beni. Birde olgunlaştırmak için kese kağıdına muz ile birlikte koyarsan daha hızlı olgunlaşır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…