2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

2ab embriyo nasıl kaliteliymis? Boşa gitmesin diye transfer edilmiş resmen. Ama diğer embriyoların kaliteleri güzel inşallah sağlıklı gelen olur🤲
2ab kalitesinde embriyo çok mu kötü ya benim dondurulmuş genetikten sağlam gelmiş bu kalitede embriyom var transfer olmayı bekliyorum umutsuzdum sizinde böyle yorumlarınızı görünce iyice kırıldı Umutlarım🥹

Kızlar selam yarın yumurta toplama işlemi yapılacak ve sonra taze transfer değerlerim iyi sebepsiz inferlite bizim 3 yıla yakındır deniyoruz maalesef olmadı doktorum normalde 1 ay dinlendirecekti gerek olmadığını taze transfer yapacağını söyledi 31 yaşındayım tek embriyo olacak kaç gün sonra transfer olur ve sizce tek embriyo ile şansım var mı ?

2ab kalitesinde embriyo çok mu kötü ya benim dondurulmuş genetikten sağlam gelmiş bu kalitede embriyom var transfer olmayı bekliyorum umutsuzdum sizinde böyle yorumlarınızı görünce iyice kırıldı Umutlarım🥹
Ama sizinki genetikten sağlam gelmiş, bence bu ihtimali baya arttırır. Hem donmuş transfer, rahim de daha güzel hazırlanır. Bence hiç umut kıracak durum yok😊

Olgunlaşmış avokado+biraz limon+tuz+labne çok güzel oluyor. Yanında çırpılmış yumurta ve kızarmış ekmekle kahvaltı yapıyorum çok tatmin ediyor beni. Birde olgunlaştırmak için kese kağıdına muz ile birlikte koyarsan daha hızlı olgunlaşır 👍🏻
Bunu da deneyeceğim🥰 şimdi biraz olgunlaşsın deneyeceğim mutlaka

Çok teşekkür ederim 🥰 Evet onu çok duydum bir de badem yiyorum, avakado da.iyiymiş fakat aram pek iyi değil:KK43: bol su içiyorum , yeşillik akşam da meyve yiyorum. Normal çayın bir zararı var mıdır acaba ben içiyorum
Önceden bende yiyemiyordum. Şimdi haftada en az 5 kere kahvaltı soframda 😊Olgun avokadoyu (kremamsi bir dokusu oluyor) bol limon tuz ile ezip dilerseniz içine ekstra biraz labne peyniri ekleyebilirsiniz. Ya da dilerseniz limon ve tuz koydugunuz avokadoya 1 diş ezilms sarımsak ya da üzerine biraz yeşil soğan dograyabilirsiniz. Tuzlu seçenekler olark tüm bu kombinasyonları çok seviyorum 😊💐

Kızlar selam, ben 9. Gün dayanamayıp kan testi yaptırmıştım. <0,1 geldi, doktorumla konuşup ilaçları bıraktım. Şimdi reglim 5 gün gecikti, kahverengi lekelenme geliyor. Ama bugün yani 15. Gün yaptığım idrar testi de negatif. Yani hamilelik yok ama regl olamıyorum. Hep düzenlidir reglilerim. Ve doğal sirkus olduğu için çok ilaç da kullanmadım. Femara ve progestanı daha önce de kullanmıştım ama böyle bir etki yapmamıştı. Acaba ilaçlar böyle etki ediyor olabilir mi? Kist vs olmuş olabilir mi?
Merhaba canım yoğun stres gecikmedeki en büyük etken. Progestan böyle etki etmez ama femara yi ben hiç kullanmadim bilmiyorum

Bu arada siyah dolgunuz varsa mutlaka çıkarttırın. Siyah dolgu cıva içerdiği için vücuda cıva salmaya devam edermiş. Cıva ağır metal olduğu için yumurtalıkları yumurta kalitesini doğrudan etkilemekteymiş. Ne demek :)) ben bu sayede sürecimin iyi gittiğine inanıyorum. İnşallah sizin için de her şey çok güzel olur en kısa zamanda güzel haberler alırsınız.
Var evet hem de 3tane zararlı olduğunu duymuştum ama etkili olduğunu duymamıştım bunu da sorayım teşekkür ederim 🌸

Kızlar selam, ben 9. Gün dayanamayıp kan testi yaptırmıştım. <0,1 geldi, doktorumla konuşup ilaçları bıraktım. Şimdi reglim 5 gün gecikti, kahverengi lekelenme geliyor. Ama bugün yani 15. Gün yaptığım idrar testi de negatif. Yani hamilelik yok ama regl olamıyorum. Hep düzenlidir reglilerim. Ve doğal sirkus olduğu için çok ilaç da kullanmadım. Femara ve progestanı daha önce de kullanmıştım ama böyle bir etki yapmamıştı. Acaba ilaçlar böyle etki ediyor olabilir mi? Kist vs olmuş olabilir mi?
Normal canım kullandığımız progestanın etkisi anca geçiyor . İlk transfer de 9 gün gecikmeyle adet olmuştum Buda öyle olur diye düşünüyorum

2 genişlikte ki embriyoya pgt yapılıyor mu? Benim tedavi olduğum hastanede 5.gün 3aa embriyoyu takip edip 5 olmasını bekleyip pgt yapılmıştı dış zarı çok küçük pgt yapılacak seviyede değil denilmişti. Her merkezin tedavi şekli farklı demek ki. Umudunuzu kıracak bişey yok sonuçta embriyonuz sağlıklı gelmiş doktorunuzda transfere uygun görmüş 🙏

Neden böyle bir şey yapılmış acaba anlamadım sebebini. Çok geçmiş olsun. pgt’ye gidenlerin kalitesi süpermiş. İnşallah onlar sağlam gelirse bu sefer pozitif olacak inanıyorum ben🌸
Teşekkür ederim düşünerek yazdığınız için şuan hiç sağlıklı düşünemiyorum:KK43:

X