2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

B Blm_blm merhaba sizin bugün tahlil gününüzmüş yazdıysanızda görmedim 🙈
Nasılsınız verdiniz mi kanı 🌸 güzel hayırlı haberler alın inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Merhaba negatif ne yazık ki...
O kadar çok şey oldu ki kafam karmakarışık...
Güvenim kalmadı doktoruma da embriyologa da.
Pozitif olma ihtimali 10 bile değilmiştir herhalde...neye üzüleyim bilemedim...zamana mı,hayal kırıklığına mı,her akşam ağlayarak yapılan iğnelere mi yoksa paraya mı bilmiyorum gerçekten.

Merhaba negatif ne yazık ki...
O kadar çok şey oldu ki kafam karmakarışık...
Güvenim kalmadı doktoruma da embriyologa da.
Pozitif olma ihtimali 10 bile değilmiştir herhalde...neye üzüleyim bilemedim...zamana mı,hayal kırıklığına mı,her akşam ağlayarak yapılan iğnelere mi yoksa paraya mı bilmiyorum gerçekten.
Ne oldu ki😣 senin taze transferdi diye hatırlıyorum, pgt’ye gidenlerin sonucu geldi mi? Kenarda embriyon var dur bakalım hemen umutsuz olma…

Kızlar transferi bugün oldum da doktor sadece yatıp dinlen birkaç gün dedi hiç beslenme vs açıklama yapmadı. Ben şimdi ne yapacağım 🙈
Canım çiğ kabak çekirdeği çiğ badem ceviz fındık avakado taze sıkılmış portakal suyu bunlar güzel besinler diğer türlü hamur işi kızartma fast food asitli içecek kahve bunlardan uzak dur maydanoz yeme bol bol sebze protein ağırlıklı beslen suyunuda yeterince iç inşallah güzel haber alırsın transferin hayırlı olsun🥹🙏

Ne oldu ki😣 senin taze transferdi diye hatırlıyorum, pgt’ye gidenlerin sonucu geldi mi? Kenarda embriyon var dur bakalım hemen umutsuz olma…
Evet taze transfer doğru hatırlıyorsunuz.
Pgt sonuçları Cuma yada Pazartesi belli olacak.
2ab kalite embriyo transfer edilir mi ya?

Çok teşekkür ederim 🥰 Evet onu çok duydum bir de badem yiyorum, avakado da.iyiymiş fakat aram pek iyi değil:KK43: bol su içiyorum , yeşillik akşam da meyve yiyorum. Normal çayın bir zararı var mıdır acaba ben içiyorum
Gerisi Allah a kalmış sen elinden geleni yap görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler

Canım çiğ kabak çekirdeği çiğ badem ceviz fındık avakado taze sıkılmış portakal suyu bunlar güzel besinler diğer türlü hamur işi kızartma fast food asitli içecek kahve bunlardan uzak dur maydanoz yeme bol bol sebze protein ağırlıklı beslen suyunuda yeterince iç inşallah güzel haber alırsın transferin hayırlı olsun🥹🙏
çok teşekkür ederimmmm :) umarım ayın 23ünde 3-4 kişi güzel sonuçlar yazacak ben o kadar sayabildim o gün test olacakları :)

Çok teşekkür ederim 🥰 Evet onu çok duydum bir de badem yiyorum, avakado da.iyiymiş fakat aram pek iyi değil:KK43: bol su içiyorum , yeşillik akşam da meyve yiyorum. Normal çayın bir zararı var mıdır acaba ben içiyorum
Normal çay açık olarak 2-3 bardak içebilirsin dedi doktor kahve de 1 fincan sadece günde. Yeşillik ağırlıklı beslen iyi yıkanmış olsun falan dedi. Bende dün transfer oldum 😍

Kızlar transferi bugün oldum da doktor sadece yatıp dinlen birkaç gün dedi hiç beslenme vs açıklama yapmadı. Ben şimdi ne yapacağım 🙈
Yeşil ağırlıklı beslen bol meyve sebze eğer et yiyeceksen iyi pişmiş olmalı. Kabak çekirdeği kayısı badem falan yiyorum ben bir de kefir içiyorum bir iki kere. Kabız olmamak gerekiyormuş

Kızlar ben bugun kendimi halsiz hissediyorum hasta olacakmışım gibi hal var ve mide bulantım var. Bugun transferimin 8.günü böyle hisseden oldu mu aranızda

X