2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Dediğin gibi oldu canım. Çok teşekkür ederim elhamdülillah Allah'ım isteyen herkese sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin 339 çıktı elhamdülillah canım. Seneler sonra elhamdülillah
Ayyy çok tebrik ederim Allah kucağımızda göstersin inşallah sağsalim sağlıklı
Yazmışsın aslında da heyecandan diğer sayfaları okumadan sormuş bulundum değerini kusura bakma

Ayyy çok tebrik ederim Allah kucağımızda göstersin inşallah sağsalim sağlıklı
Yazmışsın aslında da heyecandan diğer sayfaları okumadan sormuş bulundum değerini kusura bakma
Yaaa desteğin için çok teşekkür ederim. Aminnn seneler sonra elhamdülillah. Allah'ım isteyen dileyen herkese bizlere de sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip etsin. Tam zamanında sağlıkla büyüyeceği zamanda mutlulukla gelsinler aminnn

Öncelikle allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin Belirtin varmıydı yokmuydu varsa nelerdi
Aminnn teşekkür ederim ben hiç belirti aramadım çünkü ilaçlar çok yanıltıcı olabiliyor ama elektrik akımı gibi birşey oluyor onu gruptan sormuştum bu bir belirti mi tam bilmemekle beraber bir arkadasim belirti olabileceğini söylemişti.

Dur yavrum ben 1 ay sonra 36 yum
Ay ne bileyim, sorun zaten yumurta kalitesizliği. E aylar geçip yaşım arttıkça yumurtalarım daha kalitesizleşecek diye panik aldı. Kalitesiz diye olmuyor, olmadıkça kalitesizleşiyor. Kısır döngü. Kısır kelimesine de kılım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…