2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar bugun 7. Günüm testimi yorumlar mıısnz. 6.gün ovitrelle vurulmuştum onun etkisi mi yoksa sizce var mı bir şeyler 😬(normal gebelik testi adetim cuma test günüm perşembe)

Eklentiler

• 20240812_155729.jpg
    20240812_155729.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar şimdi tabiki önümüzdeki maçlara bakıcaz artk o yüzden size bir sorum olacak lütfen görenler yanitlayabilirmi🤣 yumurta kalitesizlik olan embriyoları 5.güne gitmeyen kalan 3.günleri bb bc cc kalitesi düşük olanlar ne yaptınız yaptiginiz şeylerden sonuç aldinizmi ne kadar sürede sonuç aldnz teşekkürler şimdiden 😘

Kızlar bugun 7. Günüm testimi yorumlar mıısnz. 6.gün ovitrelle vurulmuştum onun etkisi mi yoksa sizce var mı bir şeyler 😬(normal gebelik testi adetim cuma test günüm perşembe)
Canm o çatlatma iğnesi en az 10 günde etkisini atıyormuş ben gonopeptyl kullandm bu transferde 4 gün sürdü etkisi sen yinede her sabah tekrarla aynı saatte koyulaşmayı takip et yinede varsada hayırlı olsun canm 🥰

Kızlar şimdi tabiki önümüzdeki maçlara bakıcaz artk o yüzden size bir sorum olacak lütfen görenler yanitlayabilirmi🤣 yumurta kalitesizlik olan embriyoları 5.güne gitmeyen kalan 3.günleri bb bc cc kalitesi düşük olanlar ne yaptınız yaptiginiz şeylerden sonuç aldinizmi ne kadar sürede sonuç aldnz teşekkürler şimdiden 😘
Eğer cevaplamazsaniz kaderime kahır eder mık gbi küser gider konu açarım 🤣🤣🤣🤣

Küsme diye cevaplıyım 😁😁 mesajını gördüm ama benim 3. Gün embriyom yok 5. Gün var 3 tane

Bugün olumsuz sonuç alan arkadaşlarım inşallah en yakın zamandan olumlu sonuç alcaksınız canı gönülden diliyorum 🙏🏻
Gerçekle yüzleşmek zor olmuştur bugün ama inanın bi çoğumuz bugün sizin hissettiklerinizi hissettik 🙏🏻
Allah gönül ferahlığı versin inşallah 🙏🏻
En yakın zamanda hayırlısıyla anne olcaz hepimiz ☀️☀️❤️❤️❤️

Kızlar daha önce 20lik dişini kestiren var mı aranızda kısmet olursa transfer olucam özelde ki dis ve çene cerrahi beni çok korkuttu ben hayatımda böyle bisey görmedim bu hamilelikte sana çok sıkıntı yapar falan diye bir bilgisi olan var mı lütfen yazsin

Kızlar 15.22 de transferden çıktım 15.34 te çok sıkışınca idrar için kalktım bir şey olur mu sizce😩😩 hemşire bişey olmaz dedi ama içim içimi yiyor

Canm o çatlatma iğnesi en az 10 günde etkisini atıyormuş ben gonopeptyl kullandm bu transferde 4 gün sürdü etkisi sen yinede her sabah tekrarla aynı saatte koyulaşmayı takip et yinede varsada hayırlı olsun canm 🥰
Ee ben kan gününe kadr öğrenmeyeck miyim 😬 koyulaşırsa oldu demek mi 😄

ben haftaya gidicem, kalite arttırıcı şeyler verecek sanırım. yazarım sana:))

Benim ilk defa embriyom 5.güne gitti içlerinden bi tane 5cb embriyom oldu onu embriyolog dondurmaya uygun görmedi gebelik getirme oranı %15 boşa dondurup dondurma ücreti ödemeyin demişti ve dondurmadik. Ama öncesinde yumurta kalitesini artırıcı şeyler yapabilirsiniz eşinizle beraber oda sperm kalitesini artırabilir. Faydası oluyor.

Kızlar 15.22 de transferden çıktım 15.34 te çok sıkışınca idrar için kalktım bir şey olur mu sizce😩😩 hemşire bişey olmaz dedi ama içim içimi yiyor
ben ıkı transferimde de odaya gecince dayanamadm gittim tuvalate ikisi de kimyasal oldu ama tuvalete gitmekle oldugunu düşünmüyorum benm doktorumda gidebilirsin demişti.. içinizi ferah tuttun eger allah ol dedıyse olur saglıkla büyür😊🙏

X