2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

1 saat sürer toplam canm zaten işlem 5 dakika felan sürüyor yarm saat kadarda yaptırıyorlar sonra çıkarıyorlar inşallah tutunur bebiş Rabbim yardımcın olsun
Aa o kadar kısa mı bazı yerlerde iki saat odada yatırıyorlar diye okudum. İnşallah sağolun var mı tavsiyeleriniz transfer sonrası için

Aa o kadar kısa mı bazı yerlerde iki saat odada yatırıyorlar diye okudum. İnşallah sağolun var mı tavsiyeleriniz transfer sonrası için
Belki hastaneye göre değisebiliyordur tabi benimki hastaneye gir çık 1 saat sürmüştü yani şuan kimyasal sonuç aldm ama yinede yaptıklarımı söyleyim tabi sol tarafıma çogunlukla yatmaya çalıştım ilk 6 gün yattm hep sadece wc için kalkıyordm ilk transferimde günlük 1 yumurta avakoda yedim felan kendimi çok kasmıştm stres felan negatif olmuştu .Bu transferimin sonucu iyi olmasada en azından bunda tutnmaya çalışmış çocuğum ya stres yapmadm olabildiğince insanlarla muhattap olmadım normal kahvaltımı yaptm ek olarak sadece kabız olmamak için kuru kayısı yedim hergun 4 5 adet karışık 1 avuç badem ceviz yanına 1 bardak süt ictm tabiki ağır kaldırma felan dememe gerek yok sanırım onu bilgilendiriyorlar zaten ve bol bol yeşillik hayırlı haberler alrsn insallah

İnşallah hepimiz mucizelerimize kavuşuruz

Günaydın arkadaslarım

Kan sonuçlarını alcak olanlar güzel haberler alsın inşallah jelibonn35 bundan sonraki bebişin sana güzel güzel tutunsun annesi bu yavrum bile çabalamış

Transfer olanlara tavsiye. Kendinizi hiç sıkmayın. Sadece bugün dinlenin evde de hareket edin( temizlik vs değil tabiki) sürekli uzanmak dolaşımı bozuyormuş zaten hemşireniz de hastaneden çıkmadan söyler. Rabbim hayırlısını nasip etsin

İnşallah canm

Günaydın kızlar sabah doktorum aradı, embriyologdan önce ben aramak istedim dedi. Yavaş geliştiği için 6.güne bekletilen embriyolarıma bugün bakmışlar, kaliteleri kötü, fragmantasyonları fazla dedi. Transfere uygun değil.

Benim bu süreçte aklıma gelen en kötü senaryo hep şuydu: ya ilk transferim negatif olursa, kenarda da başka embriyom olmazsa baştan opu gerekirse... En kötü bunu düşünürken transfere embriyo bile kalmaması bana tokat gibi oldu hiç hazırlıklı değildim.

Geçmiş olsun olsun canın sağolsun demekki skntililarms bidahakine inşallah bol bol olur

Geçmiş olsun olsun canın sağolsun demekki skntililarms bidahakine inşallah bol bol olur
Teşekkür ederim. İnsanlar 5aa embriyoda bile tuttu mu tutacak mı stresi yaşıyor, bazen tutmuyor. Benim şimdi iki telaşım olacak, önce kaliteli embriyo çıkacak mı opum boşa gidecek mi. Sonra da tutacak mı telaşı.

Hiç üzülme canım demekki biraz daha sabretmen gerekiyor. Bizler evlatla sınanan kullarız. Beslenmene ve stres yönetimine biraz daha ağırlık ver bak nasıl nur topu gibi yumurtaların olacak. Bu dünya umut dünyası. Umudumu asla kaybetme. Düştüğün yerden kalk ve toparlanıp yola devam et

Üzülme canım bir sonraki sefere çok daha iyisi olur. Ben tedaviye ilk başladığımda doktor şöyle demişti evet eşinin sperm kalitesini biliyoruz ama senin yumurta kaliteni bilmiyoruz. İşlemler yapılırken her bir aşama bir süreç her an birinde sorun çıkabilir. Yani şu an tüp bebek sürecinin en şanslı grubundasın. Ama sen Pandora’nın kutususun. O yüzden düşmek yok. Yolda ayağımız taşa takılsada devam edeceğiz.

Birkaç güne atlatacağım inş. Yaşım 33 oldu boşa giden her ay beni paniğe sevk ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…