2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Birkaç güne atlatacağım inş. Yaşım 33 oldu boşa giden her ay beni paniğe sevk ediyor :KK43:
Hiç öyle düşünme bak boğulan insanlar bile panik yaptığı için boğulur. Kendini akışa bırak rahatla. Burda 20-45 yaş aralığında bi sürü arkadaşımız var. Sen hiç bişeye geç kalmadın 🙏🏻 rahatla lütfen panik yaparsan vücudunu ekstra strese sokarsın ki stresi hiç istemeyiz 😊🌸🌸
Sakin rahatlatıcı şeyler yap beslenme yürüyüş vitamin mineral falan halledersin 💪🏽 önce bi dur sakinleş ama 💐💐💐

Hiç öyle düşünme bak boğulan insanlar bile panik yaptığı için boğulur. Kendini akışa bırak rahatla. Burda 20-45 yaş aralığında bi sürü arkadaşımız var. Sen hiç bişeye geç kalmadın 🙏🏻 rahatla lütfen panik yaparsan vücudunu ekstra strese sokarsın ki stresi hiç istemeyiz 😊🌸🌸
Sakin rahatlatıcı şeyler yap beslenme yürüyüş vitamin mineral falan halledersin 💪🏽 önce bi dur sakinleş ama 💐💐💐
Ben de aşırı stres oluyorum antidepresan almayı düşünüyorum 😂

Engel olamıyorum, iş yerindeyim ama göz yaşım gözümde hazır bekliyor🥲 inşallah atlatacağım birkaç güne.
Ben de aşırı stres oluyorum antidepresan almayı düşünüyorum 😂
Gerçekten lazım galiba bize.

X